1%
  • 0/10

کریس پرت در فیلم کمدی Black Belt بازی می‌کند

بازی کریس پرت در نقشی متفاوت

کریس پرت در فیلم کمدی Black Belt بازی می‌کند ۰ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
فیلم کمدی Black Belt

کریس پرت قرار است در کمدی هنرهای رزمی Black Belt بازی کند. جون شوماخر در فیلم کمدی Black Belt هم با پرت و شرکت مونارک مدیا همکاری می‌کند.

بسیاری از افراد کریس پرت را با بازی در نقش پیتر کوئیل یا استار لرد در فیلم‌های مارول می‌شناسند. او در فیلم‌های نگهبانان کهکشان ۱ و ۲، انتقام جویان: جنگ ابدی و انتقام جویان: پایان بازی حضور داشت و توانست میان مخاطبان این فیلم‌ها به محبوبیت قابل توجهی برسد. همکاری او با مارول به همین‌جا ختم نشد و او در فیلم‌های نگهبانان کهکشان بخش سوم و تور ۴ هم بازی خواهد کرد. از دیگر فیلم‌هایی که او در آن بازی خواهد کرد می‌توان به دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی اشاره کرد. پیشنهاد می‌کنیم از مطلب کریس پرت به تیم بازیگری Thor 4 پیوست در خصوص بازی او در این فیلم اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اکنون کریس پرت قرار است در فیلم کمدی Black Belt نیز بازی کند. داستان این فیلم روی یک نوجوان خجالتی و بی‌ادعا متمرکز است که می‌خواهد در دنیای کاراته پیشرفت کند و عموی متفاوت او است که در مسیر پیشرفت در دنیای کاراته او را راهنمایی می‌کند. تهیه‌کننده اجرایی این فیلم بر عهده ویکی پاتل است و رندال گرین فیلم‌نامه آن را نوشته است. همچنین گروه فیلم UTA فروش و بخش این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

اگر چه هنوز به‌صورت رسمی اعلام ‌نشده است اما کریس پرت احتمالا نقش عمو را در فیلم کمدی Black Belt بازی می‌کند. البته با توجه به این نکته که هنوز کارگردانی برای این فیلم در نظر گرفته نشده است، به نظر می‌رسد این پروژه به این زودی‌ها به مراحل شروع تولید وارد نخواهد شد. پیش‌بینی می‌شود که این فیلم به‌احتمال زیاد قبل از سال ۲۰۲۲ اکران نشود. این فیلم می‌تواند توجه افرادی که از داستان‌های پیوند‌های خانوادگی، پیروزی‌ها، کمدی و فیلم‌ها رزمی لذت می‌برند را به خود جلب کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments