کریس پرت به تیم بازیگری Thor 4 پیوست

همان کراس‌اُوری که انتظار می‌رفت

تیم بازیگری Thor 4

اگر گزارش اخیر The Hollywood Reporter صحت داشته باشد، کراس‌اُور میان محافظان کهکشان و ثور قطعی شده است. در نتیجه، شاهد حضور کرس پرت در تیم بازیگری Thor 4 خواهیم بود.

ملاقات ثور و محافظان کهکشان در نیمه‌ی نخست Avengers: Infinity War را می‌توان یکی از صحنه‌های جالب این فیلم سینمایی دانست. بعد از اینکه تانوس سربازان آزگاردی را قتل عام کرد، محافظان به طور اتفاقی با بدن نیمه‌جان این انتقامجو در فضا مواجه شدند. در پی این اتفاق، ایزد آذرخش به همراه راکت و گروت یک تیم و دیگر اعضای گروه هم یک تیم تشکیل داده و هر کدام به سمت مقصد مختلفی رفتند. با وجود این جدایی، ثور پس از شکست تانوس در Avengers: Endgame به محافظان ملحق شد و همراهشان زمین را ترک کرد.

از زمان اکران Avengers: Endgame تاکنون، طرفداران امیدوار بوده‌اند کراس‌اُور دیگری را بین محافظان کهکشان و ثور شاهد باشند؛ زیرا اختلاف میان خدای آذرخش و کوییل و همچنین دیالوگ‌‎هایی که میانشان رد و بدل شد، یکی از عوامل موثر در افزایش بار طنز فیلم‌های اخیر انتقامجویان بوده است. وین دیزل (Vin Diesel) صداپیشه‌ی گروت در یکی از مصاحبه‌های خود فاش کرد شخصیت او و راکت در جدیدترین اقتباس سینمایی ثور حضور خواهند داشت اما عدم واکنش مارول این ادعا را زیر سوال برد. اینطور که به نظر می‌رسد، حق با دیزل بوده و نه تنها راکت و گروت در این فیلم سینمایی حاضر هستند، بلکه طرفداران می‌توانند خود را برای مواجهه‌ی دوباره‌ی ثور و کوییل آماده کنند.

به گزارش The Hollywood Reporter، کریس پرت (Chris Pratt) به تیم بازیگری Thor 4 پیوسته و قرار است بار دیگر نقش استار لرد را جلوی دوربین ایفا کند. نویسنده در ادامه‌ی مطلب خود مدعی شد احتمال حضور دیگر اعضای محافظان کهکشان و همچنین برخی از انتقامجویان وجود دارد. اگر گزارش مزبور صحت داشته باشد، Thor: Love and Thunder پنجمین حضور پرت در فیلم‌های دنیای سینمایی مارول خواهد بود. در ضمن، فعلا مشخص نیست کوییل چه مقدار در جریان داستان حضور دارد. با این حال، پیش‌بینی می‌شود اهمیت او در حد یک نقش کوتاه (Cameo) باشد تا زمینه‌چینی برای اتفاقات اصلی و همچنین ساخت Guardians of the Galaxy Vol. 3 صورت بگیرد.

حضور محافظان کهکشان تنها المان مهم داستانی Thor: Love and Thunder نیست. چهارمین فیلم سینمایی ثور با اقتباس از کمک بوک‌های The Mighty Thor نوشته شده است. از همین رو، جین فاستر پس از یک غیبت طولانی بازگشته و در جریان داستان به نوعی سرطان مبتلا می‌شود. او نهایتا به فردی شایسته شده و پس از برداشتن چکش میولنیر، ثور جدید لقب می‌گیرد. در ضمن، نام کریستین بیل (Christian Bale) هم در تیم بازیگری دیده می‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد، او نقش آنتاگونیست را جلوی دوربین ایفا خواهد کرد.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین ساخته‌ی تایکا وایتیتی (Taika Waititi) از تاریخ ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ فوریه‌ی سال ۲۰۲۲) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا