خالق BioShock از بازی جدید خود می‌گوید

منتظر یک اثر متفاوت از کن لوین باشید

خالق BioShock

به‎تازگی در جریان GameLab 2020، نویسنده و سازنده‌ی سری BioShock در مورد بازی جدید خود اطلاعاتی را منتشر کرد.

در حال حاضر استودیوی تیک-تو (Take-Two) مشغول احیای دوباره‌ی فرنچایز BioShock و ساخت عنوان دیگری از این سری محبوب است اما کن لِوین (Ken Levine)، نویسنده و سازنده‌ی سری، در بازی جدید حضور نخواهد داشت. او مشغول کار روی پروژه‌ی متفاوت و آزمایشی دیگری است. این پروژه سال‌هاست که در دست ساخت قرار دارد و هنوز هم هیچ اطلاعاتی از آن به بیرون درز نکرده است.

اخیرا در رویداد GameLab 2020، کن لِوین چند نکته‌ی جالب را در مورد بازی جدید خود به اشتراک گذاشته و به صورت گسترده از دیدگاه خود نسبت به این اثر جدید صحبت کرده است. او در ابتدای بیانیه‌ی خود گفت نمی‌تواند چیز زیادی در مورد بازی بگوید، اما قطعا موارد عجیبی در آن وجود دارد که قرار است کاربران را هیجان‌زده کند. او در صحبت‌های خود درمورد گذشتن از برخی مرزها صحبت کرده و می‌گوید شکستن برخی مرزها می‌تواند اتفاقات جذابی را رقم بزند. او می‌گوید اهمیتی ندارد که مردم فکر کنند شما دیوانه هستید، در پایان این شما هستید که به چیزی که خواسته‌اید، می‌رسید و همه را شگفت‌زده می‌کنید. کن لِوین درمورد احترام به وقت بازیکنان صحبت کرده و می‌گوید قصد دارد کاربران را با خود همراه کند تا آن‌ها از بازی خسته نشوند و درمورد آن احساس مالکیت پیدا کنند.

پروژه‌ی جدید این بازی‌ساز در گوست استوری گیمز (Ghost Story Games) واقع در منطقه‌ی بوستون به همراه دیگر اعضای تیم، در مرحله‌ی توسعه قرار دارد. کن لِوین طی رویداد GameLab 2020 در مورد سبک یا نام بازی جدید خود صحبتی نکرد و هنوز به‌طور مشخص نمی‌دانیم محتوای بازی جدید خالق BioShock چه چیزی است و او روی چه سبکی کار می‌کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا