بازی Bioshock 4 در انحصار پلی‌استیشن!

خبری ناراحت‌کننده برای برخی از طرفداران سری بایوشاک

بازی Bioshock 4 در انحصار پلی‌استیشن! نریمان هروی ۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
Bioshock 4

طبق اطلاعاتی که به بیرون درز کرده است، بازی Bioshock 4 به شکل انحصاری، برای کنسول پلی‌استیشن عرضه خواهد شد!

اگر از شما سوال کنند که بهترین شوتر اول شخصی که تا به حال تجربه کرده‌اید کدام بازی است، قطعا Bioshock یکی از اولین بازی‌هایی خواهد بود که به ذهن شما خطور می‌کند. نسخه‌ی اول این سری در سال ۲۰۰۷ میلادی عرضه گردید و این سری به شکل خاصی توسط گیمر‌ها و منتقدین، تحسین شده است.

نسخه‌ی بعدی این فرنچایز، Bioshock 4 نام خواهد داشت و در سال ۲۰۱۹ معرفی شد. البته 2k Games که وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی را بر عهده دارد، اعلام کرده که این بازی به این زودی‌ها منتشر نمی‌شود و کار ساخت آن، به احتمال زیاد تا چند سال دیگر به طول می‌انجامد.

رویداد E3 در راه است و به مانند همیشه، شایعاتی نیز شکل گرفته است. کمپانی Take-Two که در واقع کمپانی مادر 2K Games و Rockstar به شمار می‌رود، اعلام کرده که در E3 حضور خواهد داشت و باعث شده تا شایعه‌هایی پیرامون این کمپانی، شکل بگیرد.

یک افشاگر، اعلام کرده که بازی Bioshock 4 در انحصار پلی‌استیشن خواهد بود. او در پادکست خود گفته که مطمئن نیست که آیا قرار است این بازی به شکل کامل، انحصاری باشد یا اینکه به شکل انحصاری زمانی عرضه گردد و پس از مدتی برای پلتفر‌های دیگر نیز منتشر شود. حقیقتا بعید است که 2K Games  پیشنهاد انحصار کامل را بپدیرد و حدسی که ما می‌زنیم این است که به احتمال زیاد، بایوشاک ۴ انحصاری زمانی پلی‌استیشن باشد. اگر یادتان باشد، اولین نسخه‌ی سری Bioshock پس از گذشت حدود یک سال برای پلی‌استیشن عرضه شد.

نظر شما در مورد Bioshock 4 چیست؟ آیا فکر می‌کنید که چهارمین نسخه از این سری شگفت‌انگیز به شکل کامل در انحصار پلی‌استیشن خواهد بود؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا