بازی Biomutant همچنان در مرحله‌ی ساخت قرار دارد

اگر فکر کردید که این عنوان فراموش شده است پس دیگر نگران نباشید

بازی Biomutant همچنان در مرحله‌ی ساخت قرار دارد مهسا سپاهی ۰ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
Biomutant

بعد از مدت‌ها بی‌خبری از عنوان Biomutant شرکت THQ Nordic اعلام کرد این بازی هنوز در مرحله‌ی ساخت قرار دارد و تیم سازنده در حال تلاش برای آماده سازی آن است.

شرکت‌ THQ Nordic و استودیوی Experiment 101 از سه سال پیش مشغول ساخت بازی Biomutant بودند؛ عنوانی که در سبک اکشن نقش‌آفرینی ساخته شده است و حال و هوای آخرالزمانی هم دارد. این اثر در جریان گیمزکام ۲۰۱۷ توسط استودیوی مستقل Experiment 101 معرفی و تاریخ عرضه‌ی آن سال ۲۰۱۹ اعلام شد. هم‌اکنون حدود یک سال از رونمایی نسخه‌های Collector و Atomic Edition این بازی می‌گذرد، با این وجود اخیرا تریلر یا ویدیویی از گیم‌پلی آن منتشر نشده است. حال به‌تازگی استودیوی Experiment 101 در حساب توییتر خود اعلام کرده است که کار روی این اثر همچنان با قدرت جلو می‌رود.

می‌دانیم بسیاری از شما کنجکاوید که آیا بازی هنوز در حال ساخت است یا خیر. بگذارید به شما اطمینان دهم که ما هرگز به اندازه‌ی الان روی ساخت بازی سخت کار نکرده‌ایم و متمرکز نبوده‌ایم!

ما هر کاری انجام می‌دهیم تا این عنوان را به بهترین بازی‌ای که تا به‌حال ساخته‌ایم تبدیل کنیم با هدف این‌که عالی و سرگرم‌کننده باشد. ما به حمایت و صبوری شما امیدوار هستیم تا آخرین مراحل توسعه‌ی بازی را تکمیل کنیم.

همچنان تاریخ مشخصی برای عرضه‌ی Biomutant از سوی سازندگان آن مشخص نشده و Experiment 101 گفته است هر زمان که استودیو به طور کامل اطمینان داشته باشد آن را اعلام خواهد کرد. البته مدتی پیش تاریخ انتشار این عنوان در یک سایت فروش آنلاین قرار گرفته بود که حالا می‌توانیم مطمئن باشیم آن تاریخ سندیت ندارد.

عنوان Biomutant به زودی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های خانگی در دسترس قرار می‌گیرد و تاریخ انتشار آن، به محض مشخص شدن به اطلاع طرفداران خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا