1%
  • 0/10

نخستین تصویر فیلم Beverly Hills Cop 4 از راه رسید

ادی مورفی بازمی‌گردد!

نخستین تصویر فیلم Beverly Hills Cop 4 از راه رسید ۱ ۳۰ آبان ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
تصویر فیلم Beverly Hills Cop 4

سرویس استریم نتفلیکس به تازگی اولین تصویر فیلم Beverly Hills Cop 4 را در حساب کاربری ایکس خود منتشر کرده است.

ادی مورفی (Eddie Murphy) یک هنرپیشه آمریکایی بوده و بخاطر آثار کمدی و اکشنش در دهه‌های ۸۰ و ۹۰ میلادی شناخته می‌شود. از مشهورترین آثاری که در پرونده او دیده می‌شود، می‌توان به پلیس بورلی هیلز (Beverly Hills Cop) اشاره کرد که از قضا نام خاطره انگیزی برای مخاطبان ایرانی محسوب می‌شود. قسمت اول مجموعه در سال ۱۹۸۴ میلادی اکران شد و سه سال بعد قسمت دومش از راه رسید. قسمت سوم هم در سال ۱۹۹۴ روی پرده نقره‌ای آمد.

Beverly Hills Cop III عملکرد قابل قبولی نداشت و حتی ادی مورفی و دیگر دست اندرکاران فیلم آن را ضعیفترین اثر مجموعه می‌دانند. با این حال، ساخت قسمت چهارم در دستور کار قرار گرفت. البته شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و پروژه مزبور با فراز و نشیب‌های متعددی روبرو شد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه پارامونت پیکچرز و سپس نتفلیکس (Netflix) در سال ۲۰۱۹ میلادی به آن پیوستند.

سرویس استریم نتفلیکس اخیراً اولین تصویر فیلم Beverly Hills Cop 4 را در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) قرار داده است. این تصویر ادی مورفی را بار دیگر در نقش کارآگاه اکسل فولی نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:.

طبق اطلاعات موجود، اکسل فولی در پی مرگ یک دوست قدیمی به بورلی هیلز بازمی‌گردد تا درباره آن تحقیق کند؛ تحقیقی که می‌تواند به افشای فساد موجود در اداره پلیس دیترویت منجر شود. البته اکسل تنها نبوده و دختر و معشوقه او همراهی‌اش می‌کنند.

ادی مورفی تنها چهره قدیمی‌ای نیست که برای ایفای نقش خود بازمی‌گردد. جاج رینهولد (Judge Reinhold)، پل رایزر (Paul Reiser) و جان اشتون (John Ashton) هم پس از چند دهه بترتیب نقش‌های بیلی رزوود، جفری فرایدمن و جان تاگارت را ایفا می‌کنند.

فیلم پلیس بورلی هیلز 4 با نام کامل Beverly Hills Cop: Axel Foley در تاریخی نامشخص از طریق سرویس استریم نتفلیکس عرضه خواهد شد
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments