پخش فصل ششم سریال Better Call Saul در هاله‌ای از ابهام

لب کلام در فصل نهایی

ابهام در پخش فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری

توماس اشنوز، تهیه‌کننده اجرایی سریال بهتره با ساول تماس بگیری، از عدم تصمیم‌گیری برای تعیین کردن تاریخ پخش فصل ششم و نهایی سریال می‌گوید.

عاشقان دنیای بریکینگ بد می‌دانند که ساول گودمن، وکیل والتر والیت و جسی پینکمن که مویرگی در همه جا آشنا داشت و به قول خودش یکی را می‌شناسد که یکی را می‌شناسد، قبل از اینکه به ساول تبدیل شود، با نام جیمی مک‌گیل در دنیای جنایتکاران غرق شده بود. اگر از طرفداران سریال بریکینگ بد باشید، حتما سریال بهتره با ساول تماس بگیری را جزء سریال‌های محبوبب‌تان قرار می‌دهید. هرچند که بیشتر از یک سال از پخش فصل پنجم سریال Better Call Saul در شبکه AMC می‌گذرد و انتظار می‌رود با فصل بعدی‌اش، ماجراهای جیمی به پایان برسد، اما دریغ از یک خبر یا تاریخ پخش فصل نهایی.

از آنجاکه خبر سکته قلبی باب اودنکیرک رسانه‌ای شد، اما این خبر نتوانست جلوی تولید و فرایند فصل بعدی سریال را بگیرد. بااینکه بازیگران سریال Breaking Bad در سریال Better Call Saul حضور کم و بیشی دارند، اما ایم سریال با پنج فصل ابتدای‌اش به اهالی سینما و عاشقان سریال ثابت کرده حتی بدون تکیه بر شخصیت‌های اصلی سریال بریکینگ بد هم می‌تواند فراتر از یک اسپین‌آف ظاهر شود.

ابهام در تاریخ پخش فصل ششم سریال

تماشاگران بعد از اینکه از دیدن فصل پنجم سریال به وجد آمدن، انتظاراتشان به طبع برای فصل ششم بالاتر رفته. اما از بد ماجرا، کرونا و وضعیت باب تولید فصل بعدی را کند کرده و آن‌ها باید تحمل‌شان را برای تماشای فصل بعدی سریال بیشتر کنند. تهیه کننده اجرایی سریال در مصاحبه‌ای درباره تاریخ پخش فصل بعدی بیشتر توضیح می‌دهد و می‌گوید هیچ تصوری درباره این موضوع ندارد که چه زمان و چگونه قرار است قسمت‌های بعدی سریال Better Call Saul روی آنتن برود، هرچند مراحل تولید آن بعد از حادثه‌ای که برای باب به وجود آمده، آهسته پیش می‌رود.

توضیحات توماس اشنوز، تهیه‌کننده اجرایی درباره فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری:

نمی‌دانم که شبکه AMC بخواهد فصل ششم سریال Better Call Saul را در دو نیم فصل روی آنتن ببرد. این را از جایی می‌گویم که بیماری کرونا و از طرفی هم سکته قلبی باب باعث تاخیر در تولید فصل ششم شده است. هیچ نظری درباره این موضوع ندارم که قسمت‌های بعدی سریال چگونه و چه زمانی پخش خواهند شد. اما هر چه که باشد، پخش فصل ششم سریال به راهش هر چقدر آهسته ادامه خواهد داد و درحال حاضر هم صحنه‌هایی از سریال را فیلمبرداری می‌کنیم که احتیاجی به حضور باب نیست. من هم ویرایش برداشت ۶۰۷ کارگردان را به پایان رساندم و نکته‌هایی را برای قسمت بعدی درنظر گرفتم. فعلا هم منتظرم تا از زمان فیملبرداری و کارگردانی قسمت بعدی سریال بهتره با ساول تماس بگری مطلع شوم.

همانطور که به آن اشاره شد، توماس اشنوز اعلام می‌کند درحال فیلمبرداری قسمت‌هایی از سریال هستند که لزومی به حضور شخصیت اصلی نیست و همین کافی است تا باب از این فرصت برای ریکاوری و بهبودی‌اش استفاده کند. بااینکه مشخص نبودن تاریخ دقیق فصل ششم سریال Better Call Saul بعضی از عاشقان سریال را ناامید کرده، اما به محض منتشر شدن خبرهای جدید، علاقه‌مندان جان دوباره‌ای می‌گیرند. از طرفی هم فکر می‌کنیم که وینس گیلیگان و همکارانش آن‌قدر رزومه و سابقه کاری خوبی از خود به جایی گذاشته‌اند که ارزش این را داشته باشد برای تماشای بارها و بارهای فصل بعدی منتظر بمانیم.

نظر شما درباره این خبر و پخش فصل ششم و نهایی سریال Better Call Saul چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا