برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر جدید از فصل پنجم سریال Better Call Saul منتشر شد

حضور شخصیت‌های آشنا از دنیای Breaking Bad

تریلر جدید از فصل پنجم سریال Better Call Saul منتشر شد ۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

تریلر جدید از فصل پنجم سریال Better Call Saul منتشر شد که چهره‌های آشنایی از دنیای Breaking Bad در این تریلر دیده می‌شوند.

Breaking Bad را می‌توان یکی از موفق‌ترین سریال‌های منتشر شده بدانیم. این سریال اولین بار در سال ۲۰۰۸ میلادی از شبکه‌ی AMC به مدت ۵ سال پخش شد. داستان این اثر در خصوص شیمی‌دانی به نام والتر وایت با بازیگری برایان کرانستون است که از بیماری سرطان ریه رنج می‌برد و برای تامین هزینه‌های درمان و خانواده‌ی خود شروع به تولید مواد مخدر می‌کند. بعد از اتمام این سریال، AMC تصمیم گرفت که عناوین فرعی‌ای از این عنوان را تولید کند. Better Call Saul نام یکی از این آثار است که ماجرای آن قبل از اتفاقات Breaking Bad و در خصوص شخصیت دیگر این مجموعه به نام ساول گودمن روایت می‌شود.

طرفداران سریال اصلی، از Better Call Saul هم استقبال کردند و تاکنون چهار فصل از این سریال روی شبکه‌ی خانگی AMC پخش شده است. فصل پنجم این مجموعه هم در دست توسعه بوده و در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۸ (۲۲ فوریه ۲۰۲۰) پخش می‌شود.

دومین تریلر از فصل پنجم Better Call Saul هم منتشر شد. در این تریلر با چهره‌های آشنایی روبرو می‌شویم که می‌توان به حضور شخصیت هنک شریدر با هنرنمایی دین نوریس اشاره کرد. هنک شریدر در فیلم اصلی به عنوان یک پلیس وظیفه‌شناس، باهوش و سرسخت به تصویر کشیده شد. او در واقع باجناق شخصیت اصلی سریال یعنی والتر وایت بود و در طول فیلم به دنبال مواد فروشی به نام هایزنبرگ است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments