#مهسا_امینی

تیزر فصل پنچم Better Call Saul توسط AMC منتشر شد

شروعی برای پایان

شبکه‌ی تلویزیونی AMC به تازگی تیزر فصل پنجم سریال Better Call Saul، پیش درآمد سریال محبوب Breaking Bad را با هنرنمایی دوباره باب ادنکیرک منتشر شد.

بدون شک Breaking Bad یکی از محبوب‌ترین سریال‌های عرضه شده تا به امروز است. این سریال اولین بار توسط شبکه‌ی تلویزیونی AMC در سال ۲۰۰۸ پخش شد و در سال ۲۰۱۳ به اتمام رسید. موفقیت این سریال به حدی زیاد است که از آن یک سریال فرعی و پیش درآمد برای دنیای Breaking Bad به نام Better Call Saul ساخته شد. همچنین چند ماه پیش هم فیلمی به نام El Camino: A Breaking Bad Movie توسط نتفلیکس پخش شد که روایت یکی از کاراکتر‌ها را بعد از اتفاقات ماجراهای سریال نشان می‌دهد.

داستان Better Call Saul در خصوص یکی از شخصیت‌های Breaking Bad به نام جیمی مک‌گیل که بعد‌ها نام خود را به نام سول گودمن تغییر می‌دهد، روایت می‌شود. اگر به یاد داشته باشید، سول گودمن وکیل والتر وایت بود. داستان سریال Better Call Saul، شش سال قبل از ماجراهای Breaking Bad باز‌گو میشود و در خصوص زندگی شخصی و جنایات این کاراکتر است.

تیزر فصل پنچم Better Call Saul به نام Jimmy & Kim منتشر شد. تیزر کوتاه اطلاعات بسیار جامعی از این سریال منتشر نمی‌کند ولی به نظر می‌رسد که بیشتر در خصوص رابطه‌ی احساسی بین جیمی و کیم وکسلر است.

لازم به ذکر است که چند هفته پیش، فصل ششم این سریال هم توسط AMC تایید شده که قرار است فصل پایانی Better Call Saul باشد. همچنین اعلام شد که فصل ششم این سریال شامل ۱۳ قسمت به جای ۱۰ قسمت خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا