لیست ده تایی از بهترین شرور های انیمه وان پیس!

لیست ده تایی از بهترین شرور های انیمه وان پیس!

شرورترین شرورها!

لوفی و دوستانش در طول داستان با شرورهای زیادی رو در رو شده‌اند، اما این لیست ده تایی از شرور های انیمه وان پیس از بهترین‌ها هستند.

انیمه One Piece به داشتن طیف گسترده‌ای از شخصیت ها مشهور است و بسیاری از این شخصیت‌ها بسیار خوب نوشته شده‌اند. این مسئله فقط به قهرمانان محدود نمی‌شود، این سریال دارای برخی شرورهای بسیار قدرتمند است که تأثیر شدیدی بر بینندگان و کل سریال گذاشته‌اند. تعداد زیاد افراد شرور در این سریال، انتخاب مورد علاقه و لیست شرور های انیمه وان پیس را دشوار می‌کند. با این حال، غیرممکن است که انکار کنیم برخی از این شرورها در سطحی بالاتر از بقیه هستند. موارد زیر نه تنها در میان قدرتمندترین‌ها هستند، بلکه به عنوان برخی از به یاد ماندنی‌ترین شخصیت‌ها شناخته می‌شوند.

با بیش از هزار فصل، تعجب آور نیست که One Piece دارای تعداد زیادی شخصیت باشد. همه آنها منحصر به فرد هستند و به کیفیت کلی داستان می‌افزایند. اکثر این شخصیت‌ها مثبت هستند و سعی می‌کنند کارها را به روش درست انجام دهند. با این حال، برخی از افراد زندگی را برای سمت تاریک انجام می‌دهند. این شرورها نه تنها برای قهرمانان بلکه برای افراد عادی در One Piece نیز دردسر ایجاد می کنند. هر شرور نقاط ضعف خود را دارد، اما برخی از آنها بدون توجه به کاستی‌های خود، مخاطب را مجذوب خود می‌کنند. در این لیست به معرفی ده مورد از بهترین شرور های انیمه وان پیس می‌پردازیم، با ما همراه باشید:

۱۰. ماجلان (Magellan)

ماجلان سرپرست سابق ایمپل داون، یکی از ترسناک‌ترین شرورهای این سری است. ماجلان با قدرت‌های میوه شیطانی Doku Doku no Mi، کنترل کاملی بر انواع سم دارد. هر زندانی در ایمپل داون از ماجلان به دلیل توانایی‌اش در دستکاری سم می‌ترسد. ماجلان در یک مبارزه بسیار یک طرفه لوفی را شکست داد و لوفی اگر قدرت شفابخش معجزه آسای ایوانکوف نبود، کشته می‌شد. او همچنین توانست تمام خدمه Blackbeard را با قدرت میوه شیطانی خود از بین ببرد، اما آنها توسط Shiryu نجات یافتند.

۹. راب لوچی (Rob Lucci)

راب لوچی آنتاگونیست اصلی آرک‌های واتر ۷ و انییس لابی بود. لوچی به دلیل رفتار بی‌رحمانه‌اش شهرت یک قاتل خونسرد را در میان تفنگداران دریایی به دست آورد. لوچی در سن بسیار کم ۵۰۰ گروگان را بدون هیچ پشیمانی کشت. طبیعت سنگدل لوچی ترس را در قلب مخالفانش ایجاد کرد و شهرت او را به عنوان یکی از قوی‌ترین مبارزان در دولت جهانی تثبیت کرد. ظلم او، او را به یکی از قوی‌ترین شرور های انیمه وان پیس تبدیل می‌کند.

۸. انل (Enel)

انل با کمکی قدرتمند خود میوه شیطانی Goro Goro no Mi و ارتشش، کنترل Skypiea را به دست گرفت. انل جزو اولین شخصیت‌هایی بود که قدرت مانترا یا هاکی مشاهده (Observation Haki) را به نمایش گذاشت. او Observation Haki و قدرت میوه شیطانی خود را ترکیب کرد تا مراقب همه در Skypiea باشد. این باعث شد که مردم باور کنند که انل واقعا یک خداست و در همه جا حاضر است. لوفی فوق‌العاده خوش شانس بود که میوه شیطانی را داشت که یک مقابله طبیعی با رعد و برق انل است یا سفر اولی برای تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی کوتاه مدت بود.

۷. هودی جونز (Hody Jones)

هودی جونز برای مدت طولانی زیر رادار طرفداران One Piece پرواز کرده است. او قرار نیست قدرتمندترین شرور باشد و بسیاری از بینندگان این را درک نمی‌‌کنند. در عوض، او قرار است چیزی بسیار مهمتر را نشان دهد. هودی جونز یک ماهیگیر است که از انسان‌ها متنفر است و حاضر است برای نابودی بشر به هر افراطی برود. نفرت او نسبت به انسانیت آنقدر زیاد است که اوتوهیم را کشت و باعث مرگ بسیاری دیگر شد. ایده آل‌های نفرت انگیز او چیزی است که او را به یک شرور باورنکردنی تبدیل می‌کند، حتی اگر قدرتش با برخی دیگر برابری نکند.

۶. بیگ مام (Big Mom)

شارلوت لینلین با نام مستعار بیگ مام، آنتاگونیست اصلی آرک Whole Cake Island است. او در کودکی موفق شد الباف، سرزمین غول‌ها را نابود کند و قدرت میوه شیطانی Soru Soru no Mi را دارد که به او اجازه می‌دهد روح دیگران را بدزدد و آنها را به اجسام بی‌جان منتقل کند. این توانایی به او اجازه می‌دهد تا گروهی را ایجاد کند که بتوانند در کنار او بجنگند. کل خدمه Big Mom از فرزندان او تشکیل شده است زیرا او خیلی به دیگران اعتماد ندارد. وقتی بیگ مام عصبانی است، تبدیل به یک دزد دریایی بی رحم می‌شود که حتی اگر بچه‌هایش جرأت کنند جلوی راه او بایستند، آنها را می‌کشد.

۵. کایدو (Kaido)

کایدو آنتاگونیست اصلی آرک وانو است. او چندین دهه پیش سرزمین وانو را تصرف کرد و با اوروچی بر آن حکومت کرد. کایدو قدرت را بالاتر از هر چیزی ارزش قائل است و همیشه به دنبال یک مبارزه خوب است. تنها تعداد انگشت شماری از شخصیت‌ها توانسته اند در یک مبارزه به کایدو آسیب برسانند که نشان دهنده مقاومت جنون آمیز او در برابر هاکی است. کایدو چندین عضو بدترین نسل را با سهولت نسبی از بین برد که نشان دهنده قدرت باورنکردنی اوست. او قبلاً دو بار لوفی را شکست داده است و واضح است که لوفی قبل از اینکه بتواند کایدو را از بین ببرد به کمک بیشتری نیاز دارد.

۴. کروکودایل (Crocodile)

تا به امروز، کروکودایل یکی از معدود شخصیت‌هایی است که لوفی را شکست داد. ناگفته نماند که او نه یک بار، بلکه دو بار موفق به انجام این کار شد. کروکودایل نیز مانند دوفلامینگو موفق شد یک ملت را بدون سنگین شدن نفسش، تسخیر کند. نقشه کروکودایل برای از بین بردن Alabasta بی‌نقص بود و نشان داد که او چیزی بیش از یک جنگجوی با استعداد است. شهرت کروکودایل یکی از دلایل کلیدی است که دوفلامینگو می‌خواست کروکودایل با او هم گروه شود.

۳. ریش‌سیاه (Blackbeard)

انتظار می‌رود ریش‌سیاه آخرین حریف لوفی در این سری باشد. با وجود ظاهرش، ریش‌سیاه فردی بسیار حسابگر است که ریسک‌های بی مورد نمی‌کند. او کاملاً برنامه‌ریزی کرد تا به مقام یونکو برسد، که نشان از هوش او دارد. او تنها شخصیتی است که دو میوه شیطانی دارد. گورا گورا نو می میوه شیطانی از نوع پارامسیا، و یامی یامی نو می، میوه شیطان از نوع لوگیا. ریش‌سیاه به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئول مرگ Ace Whitebeard و صدها انسان بی گناه دیگر بوده است. او که جایزه‌ایی به ارزش ۲,۲۴۷,۶۰۰,۰۰۰ توت است، یکی از مخوف‌ترین جنایتکاران جهان و بهترین شرور های انیمه وان پیس است. جای تعجب نیست که دولت جهانی به شدت می‌خواهد از شر او خلاص شود.

۲. آکاینو (Akainu)

آکاینو به دلایل اشتباهی در جامعه One Piece محبوب است. علیرغم اینکه آکاینو یک دریاسالار نیروی دریایی است، علاقه واقعی به محافظت از مردم جهان نشان نمی‌دهد. او معتقد به عدالت مطلق است و بیشترین اولویت او این است که فلسفه اش را غالب کند. در اوهارا، آکاینو بطور اتفاقی یک کشتی کامل را که حامل غیرنظامیان اوهارا بود، نابود کرد. در مارینفورد، آکاینو اسکوارد را دستکاری کرد تا ریش سفید را با چاقو بزند و بعداً ایس را کشت.

۱. دن‌کیشوت دوفلامینگو (Donquixote Doflamingo)

برای طرفداران غیرممکن است که پادشاه سابق Dressrosa را به یاد نیاورند. حضور او در پانک هازارد باعث ایجاد لرز در کل G-5 شد. در حالی که دوفلامینگو قدرتمندترین شرور در One Piece نیست، او مطمئناً شرورترین است. دوفلامینگو چندین جنایت مرتکب شده است که برای اکثر مردم غیرقابل تصور است. او پدر و برادرش را بدون هیچ پشیمانی کشت. دوفلامینگو با شوراندن کل مردم علیه پادشاه ریکو، کشور Dressrosa را تصاحب کرد و خود را به عنوان پادشاه جدید تاج گذاری کرد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا