انیمه وان پیس: رده بندی قدرتمندترین هاکی ها
1%
  • 0/10

انیمه وان پیس: رده بندی قدرتمندترین هاکی ها

دومین سیستم قدرت انیمه وان پیس

انیمه وان پیس: رده بندی قدرتمندترین هاکی ها ۰ ۲۶ آبان ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

هاکی یک توانایی قدرتمند در انیمه وان پیس است که هر شخصیت باید در صورت تمایل به برنده شدن از آن استفاده کند.

هاکی یکی از باورنکردنی‌ترین قدرت‌هایی است که در دنیای انیمه وان پیس وجود دارد. این توانایی برای اولین بار برای هواداران به درستی هنگام دوره دو ساله‌ی تایم‌اسکیپ که لوفی تمرین خود را با ریلی شروع کرد‌، به درستی توضیح داده شد. در دنیای جدید، هاکی برای لوفی و هر شخصیت قدرتمند دیگری برای مطرح ساختن نام خود بسیار مهم شده است. در حقیقت، با گذشت سالها هواداران دیده‌اند که هاکی فقط در دنیای وان پیس در سختی رشد می‌کند. در حال حاضر ، چندین درجه از هاکی وجود دارد که طرفداران از آن می دانند و در حالی که همه آنها فوق العاده قدرتمند هستند ، فقط تعداد معدودی می توانند یک جنگنده را به سمت بالا ببرند.

۷. هاکی فاتح (Conqueror’s Haki)

توانایی‌ها: کنترل، ایجاد وحشت، بی‌هوش کردن

هاکی فاتح (Conqueror’s Haki) یکی از قدرتمندترین توانایی‌های موجود در دنیای انیمه وان پیس بوده و چیزی است که شخص با آن به دنیا می‌آید. به همین ترتیب، این توانایی است که شخص از بدو تولد حق استفاده از آن را ندارد و نمی‌توان مانند دو شکل دیگر هاکی آن را بیدار کرد. اگرچه یک شکل فوق العاده نادر از هاکی است اما شکل اصلی آن خاص نیست. در حقیقت، اگر یک دزد دریایی از شکل اصلی این هاکی در نبرد سطح بالا استفاده نکند‌، اتفاق خاصی را متحمل نمی‌شود. این هاکی به کاربر اجازه می‌دهد قدرت اراده خود را به دیگران تحمیل کند، دشمنان ضعیف‌تر را بکشد و موجودات را بترساند. این هاکی یک توانایی بسیار قوی است اما با این حال، شکل اصلی این قدرت در مقایسه با سایر هاکی‌ها آنقدر قوی نیست.

۶. هاکی مشاهده (Observation Haki)

توانایی‌ها: سنجش حملات، احساس حضور، توانایی حس احساسات بقیه، اندازه گیری قدرت

هاکی مشاهده (Observation Haki) یک شکل بسیار مورد نیاز هاکی برای موفقیت هر دزد دریایی بوده و این توانایی مانند یک حس ششم برای کاربر است. در اصل، این امکان را به آنها می‌دهد تا اطراف خود را کامل حس کنند و ببینند. این شکل از هاکی به کاربر این امکان را می‌دهد تا مواردی از قبیل حملات، هدف مخرب، سطح قدرت و احساسات را از جمله موارد دیگر حس کند. هاکی مشاهده یک توانایی باورنکردنی است که هر کسی را از بقیه مبارزان جدا می‌کند و به منظور ادامه کار با مبارزان قوی در دنیای جدید‌، داشتن هاکی مشاهده برای هر جنگنده کاملاً ضروری است.


۵. هاکی زره (Armament Haki)

توانایی‌ها: افزایش دفاع، نفوذ به محافظت میوه شیطانی

مسلماً هاکی زره (Armament Haki)، پرکاربردترین شکل هاکی در جهان جدید است و همچنین یکی از مفیدترین توانایی‌هایی است که یک فرد می‌تواند داشته باشد. در اصل، این توانایی به کاربر اجازه می‌دهد روح خود را احضار کرده و بدن خود را در آن به عنوان زره پوشانده باشد. این می‌تواند از هر دو سمت حمله و دفاعی استفاده شود ، این همان چیزی است که این قدرت را بسیار خاص می کند. Armament Haki به صورت چندین برابر، خروجی حمله هر تکنیک را افزایش می‌دهد. در عین حال ، این هاکی همچنین از بدن کاربر در برابر حملات ورودی قدرتمند محافظت می کند. Armament Haki به کاربر این امکان را می‌دهد تا به هرگونه بدنه محافظت شده توسط میوه شیطانی نفوذ کند و با بدنه واقعی اهداف آنها در زیر ارتباط برقرار کند و این یکی از بزرگترین کاربردهای آن است. Armament Haki در شکل اصلی دارای نکات مثبت زیادی است، در حالی که هاکی ویژه آن، به ویژه در برابر مبارزان قوی آنقدر قدرتمند نیست.


۴. هاکی زره انتشاری (Armament Haki Emission)

توانایی‌ها:‌ بالاترین سطح دفاعی

Armament Haki Emission یک درجه پیشرفته از هاکی اسلحه است که تنها پس از بهبود کنترل کاربر بر خود این مهارت را می‌تواند به دست بیاورد و در صورت عدم دقت، هاکی توسط کاربر هدر می‌‌رود. به دست آوردن کنترل کامل بر جریان این قدرت برای توانایی انتشار مهم است. این مهارت توسط لوفی در آرک وانو آموخته شده است و اساساً نشان می‌دهد که کاربر از هدر رفتن هاکی جلوگیری کرده و در یک نقطه آن را متمرکز می‌کند. کاربر سپس می‌تواند این شکل از هاکی را از یک نقطه خاص منتشر کند بدون اینکه حتی هدف خود لمس برقرار کند، این همان چیزی است که باعث می‌شود این قدرت کارآمدتر و در عین حال قوی‌تر شود.

۳. دید آینده (Future Sight)

توانایی‌ها:‌ دیدن چند ثانیه از آینده

دید آینده سطحی از هاکی مشاهده است که تعداد کمی از افراد جهان می‌توانند از آن استفاده کنند و به گفته ریلی، تعداد انگشت شماری از قوی‌ترین مردم می‌توانند آینده را با هاکی مشاهده ببینند. این توانایی فوق العاده مفید بوده و همان چیزی است که مبارزان عادی را از برخی از بهترین مبارزان در دنیای انیمه وان پیس جدا می‌کند. این هاکی به کاربر این امکان را می‌دهد تا چند ثانیه به آینده نگاه کند و بسته به تسلط آنها بر این مهارت ، می‌تواند زمان بیشتری را ببیند. به عنوان مثال ، کاتاکوری و لوفی می‌توانند زمان مناسبی را به آینده نگاه کنند، با این حال شنکس این مهارت را به یک سطح کاملاً متفاوت آموزش داده است. در حقیقت، شنکس حتی می‌تواند بیش از ۱۰ ثانیه به آینده نگاه کند، که واقعا حیرت انگیز است.

۲. ریو تخریب داخلی (Internal Destruction Ryuo)

توانایی‌ها:‌ بالاترین خروجی هاکی زره، هر زره‌ایی را سوراخ می‌کند، از داخل به بیرون حمله می‌کند

قوی‌ترین درجه هاکی اسلحه، با نام ریو تخریب داخلی یک توانایی فوق العاده قدرتمند است که کاربر این هاکی را به حداکثر مطلق آموزش می‌دهد. در اصل، این توانایی همان انتشاری است با این حال‌، درجه هاکی که در این توانایی استفاده می‌شود بسیار بیشتر است. این درجه از هاکی به جای اینکه فقط از فاصله دور ساطع شود و به دشمن آسیب برساند‌، به بدن آنها نفوذ می‌کند و از داخل به بیرون آسیب می‌رساند. این قدرت می‌تواند هر نوع دفاع را دور بزند و به حوزه‌های هدف آسیب برساند، همان چیزی است که آن را واقعاً وحشتناک می‌کند. فقط تعداد معدودی از کاربران می توانند از تخریب داخلی استفاده کنند و همه آنها مبارزان قدیمی و با تجربه‌ایی هستند.

۱. هاکی فاتح پیشرفته

توانایی‌ها: بالاترین میزان خسارت، قابلیت‌های دفاعی

تا کنون، قوی‌ترین درجه هاکی که طرفداران در انیمه وان پیس دیده‌اند، هاکی فاتح سطح پیشرفته است. این توانایی قدرت واقعی را که Haki Conqueror به طرفداران نشان می‌دهد، برجسته می‌کند. به کاربر این امکان را می‌دهد تا بدن خود یا هر سلاحی را که در Haki Conqueror قرار دارد، آپگرید کند. این شکل از هاکی باعث افزایش حمله و دفاع با شدت چندین برابری می‌شود. بیگ مام توانست تنها در یک استفاده از این هاکی Page One را بکوبد. در اکت یک Wano، لوفی با این هاکی فاتح توسط کیدو از بین رفت. شنکس توانست با یک استفاده از شمشیر خود که در هاکی فاتح پوشانده شده بود، Kid and Killer را به زمین بیاندازد و خود لوفی هم این توانایی را دارد و آن را بسیار خوب آموزش داده است.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments