معرفی و بررسی بهترین شخصیت های نامیرا انیمه ای

معرفی و بررسی بهترین شخصیت های نامیرا انیمه ای

از سوکونا تا ریوک

بسیاری از شخصیت‌های انیمه‌ای قدرت از قدرت جاودانگی برخوردارند و نامیرا هستند. برخی از آنها ممکن است که به طور تصادفی این قدرت را به دست آورده باشند، برخی دیگر هم ممکن است که از طریق آزمایش‌های شیطانی این قدرت را دارا شده باشند. ما در این لسیت، به معررفی و بررسی بهترین شخصیت های نامیرا انیمه ای می‌پردازیم.

انیمه دنیایی مملو از شخصیت‌هایی است که قدرت‌های نادر و توانایی‌های منحصر به فرد دارند. برخی از این کارکترها توانایی این را دارند که تنها با یک ضربه خود، همه جا را تبدیل به خاک کنند. اگرچه که همه این مهارت‌ها در مبارزات بسیار مفید واقع می‌شوند، اما با این حال، کارکترهایی وجود دارند که از یک توانایی بسیار بهتری بهره می‌برند که آنهم قدرت جاودانگی است. در تاریخ انیمه، شخصیت‌های زیادی به جاودانگی دست یافته‌اند. برخی از آنها در راه عدالت از این توانایی خود استفاده می‌کنند. از طرفی برخی دیگر از کارکترها از زندگی ابدی خود برای پیشبرد نقشه‌های شومشان استفاده می‌کنند. ما در این مطلب به معرفی و بررسی بهترین شخصیت های نامیرا انیمه ای می‌پردازیم. این کارکترها، صرف نظر از اینکه به چه نحوی از قدرت نامیرا بودنشان استفاده می‌کنند، تاثیر عمده‌ای بر دنیای اطراف خود گذاشته‌اند.

Ryomen Sukuna (Jujutsu Kaisen)

سوکونا (Ryomen Sukuna)، پادشاه نفرین‌ها، هزار سال قبل از وقایع انیمه جوجوتسو کایسن (Jujutsu Kaisen) به دنیا آمده است که زمان خود، با عنوان قویترین جادوگر جهان شناخته شده بود. او با انتقال وجود خود به بیست شی نفرین شده مختلف، توانسته است به جاودانگی دست یابد و برای چندین قرن، مسکوت بماند. سپس یوجی ایتادوری (Yuji Itadori) یکی از این اشیای نفرین شده را می‌خورد که همین باعث بیدار شدن سوکونا می‌شود. حال پادشاه نفرین‌ها بار دیگر آماده است تا مردم ژاپن را به وحشت بیندازد.

Muzan Kibutsuji (Demon Slayer)

در قسمت اول انیمه شیطان کش، بیشتر اعضای خانواده کامادو(Kamado) به طرز وحشیانه‌ای توسط یک شیطان به قتل می‌رسند. این موجودات شرور همگی حامل خون شخصیتی مرموز به نام موزان کیبوتسوجی هستند که به نظر می‌رسد قرن‌ها زنده مانده است و یکی دیگر از شخصیت های نامیرا انیمه ای به شمار می‌رود. انیمه شیطان کش هنوز راز جاودانگی او را فاش نکرده است اما به طرز دردناکی واضح است که تاثیر او در نسل‌های متعددی احساس شده‌ است. قدیمی‌ترین شیاطین این انیمه چندین قرن زندگی کرده‌اند، اما هنوز به طور دقیق مشخص نیست که خالق آنها چه مدت زندگی کرده‌ است.

Ryuk (Death Note)

به قدرت رسیدن لایت یاگامی، منجر به مرگ افراد بیشماری شد اما همه این اتفاق‌ها در ابتدا به خاطر ترسناک‌ترین کارکتر انیمه دفترچه مرگ، یعنی ریوک، اتفاق افتاد. ریوک بعد از آنکه در قلمرو خدایان مرگ حوصله‌اش سر رفته بود، تصمیم گرفت که دفترچه مرگ را وارد دنیای زندگان کند. اگرچه به طور دقیق مشخص نیست که او چقدر عمر کرده است اما مشخص است که قرار هم نیست جانش را از دست بدهد. با توجه به تعامل او با دیگر شخصیت‌های انیمه، او به طور قطع تا زمانی که دنیا به پایان می‌رسد، به بازی با قلمرو انسان‌ها ادامه خواهد داد.

Sosuke Aizen (Bleach)

با توجه به اینکه بسیاری از اتفاقات انیمه بلیچ، در زندگی پس از مرگ اتفاق می‌افتند، گمان می‌رود که بسیاری از شخیصت‌‌های این انیمه نامیرا هستند. اما همه ما می‌دانیم که تنها یک فرد از اعضای Soul Society  به طور قطع، به چنین موقعیتی دست یافته است، آنهم خائنی است که با نام سوسوکه آیزن شناخته شده است. او کسی است که برای دست یافتن به جاودانگی به آشنایان خود خیانت کرد. در نهایت، او پس از ادغام با Breakdown Sphere به خواسته خود رسید و پس از آن به خطرناک‌ترین تهدید برای Soul Society تبدیل شد.

Fushi (To Your Eternity)

انیمه To Your Eternity با یک گوی شناور آغاز می‌شود که ظاهر موجودات زنده را به خود می‌گیرد تا در نهایت به شکل یک پسر با موهای سفید درمی‌آید. توانایی فوشی در تبدیل شدن به هر چیزی که با آن در تماس است به او این اجازه را می‌دهد تا بتواند به مدت نامحدود زنده بماند و به یکی از شخصیت های نامیرا انیمه ای تبدیل شود.

Father (Fullmetal Alchemist: Brotherhood)

در سفر قهرمانان انیمه Fullmetal Alchemist: Brotherhood، شرورهای زیادی بر سر راه برادران الریک قرار می‌گیرند اما هیچکدام از آنها ترسناک‌تر از موجوداتی نیستند که با نام هومونکولی شناخته شده‌اند. این انسان‌هایی که خود به دست یک انسان ساخته شده‌اند، به شدت خطرناک هستند و رهبر آنها، پدر، به قدری قدرتمند است که در نهایت به جاودانگی دست می‌یابد. پدر به عنوان اولین هومونکولوس، گواهی بر خطر استفاده از علم کیمیا برای رسیدن به اهداف شریر مانند ایجاد زندگی انسانی است.

Orochimaru (Naruto)

اوروچیمارو که در گذشته یکی از شینوبی‌های دهکده مخفی برگ بود، در بیشتر قسمت‌های انیمه ناروتو به دنبال اوچیها ساسکه بود تا بتواند تکنیک جاودانگی خود را کامل کند. او جان‌های بیشماری را در راه رسیدن به خواسته‌های خود قربانی کرد. اوروچیمارو در نهایت موفق می‌شود ضمیر خود را به طور منظم به بدن‌های دیگری انتقال دهد. همچنین توانایی بی‌نظیر او برای فرار از هرگونه تجربه نزدیک به مرگی که داشته است، باعث می‌شود که کشتنش عملا غیر ممکن باشد. بنابراین او نیز باید در لیست شخصیت های نامیرا انیمه ای قرار بگیرد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا