بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل در سیزن 10؛ با این سلاح‌ها کسی حریف‌تان نخواهد بود!

بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل در سیزن 10؛ با این سلاح‌ها کسی حریف‌تان نخواهد بود!

محبوب‌ترین بازی مویابل!

برای عاشقان بازی کالاف دیوتی، چه چیزی می‌تواند بهتر از معرفی قدرتمندترین اسلحه‌ها باشد؟ در این مطلب همراه ما باشید تا شما را با بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل در سیزن ۱۰ در هر دسته آشنا کنیم.

فصل دهم بازی کالاف دیوتی موبایل بالاخره عرضه شده و به همراه خود تجهیزات، اسکوراستریک‌ها و نقشه‌های جدیدی را به همراه دارد. همراه با این به‌روزرسانی، بخش کلاب هم به کالاف دیوتی اضافه شده که در ابتدا در نخستین سالگرد این بازی شاهد آن بودیم. محلی که به کاربران اجازه می‌دهد برای تفریح و خوش‌گذرانی و انجام مینی‌گیم به آن‌ها بروند و لحظات خوشی را سپری کنند.

در سیزن ۱۰ کالاف دیوتی موبایل مثل هر سیزن دیگری تغییرات عمده‌ای را در بخش سلاح‌ها نیز شاهد بوده‌ایم؛ تغییراتی که به اضافه شدن اسلحه‌های جذابی منجر شده و حالا کاربران حق انتخاب بیشتری قبل از پا گذاشتن به میدان نبرد دارند. اگرچه برای موفقیت در یک بازی شوتر سخت مثل کالاف دیوتی شما به فاکتورهای مختلفی نیاز دارید اما داشتن اسلحه‌ای قدرتمند و باکیفیت هم می‌تواند در اکثر مواقع تعیین‌کننده‌ی سرنوشت بازی باشد.

پس با ما همره باشید تا بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل سیزن ۱۰ را در هر دسته به شما معرفی کنیم. این سلاح‌ها در ۷ کلاس زیر دسته‌بندی می‌شوند؛

  • بهترین سلاح دوم
  • رایفل مارکسمن
  • شاتگان
  • SMG
  • LMG
  • اسنایپر
  • اسالت رایفل

حال در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل در سیزن ۱۰ در هر کلاس را به شما معرفی کنیم تا لحظات کابوس‌واری را برای حریفان خود رقم بزنید.


بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل


۱. بهترین سلاح ثانویه؛ Renetti

Renetti سلاح مخوفی نیست، این موضوع را می‌پذیریم اما به عنوان یک اسلحه‌ی دوم، بعید است بتوانید گزینه‌ای روی دستش بیابید. اگرچه سلاح‌های melee نظیر چاقو، تبر و مواردی از این دست جذابیت‌های خاص خودشان را دارند و تجربه‌ی رو در رویی با دشمنان و از بین بردنشان را دوچندان می‌کنند اما با این حال یک اسلحه‌ی گرم همیشه همراه بهتری در بازی حساس و نفسگیر کالاف دیوتی موبایل است.

از جمله مزایای این تپانچه می‌توان به قابلیت تیراندازی پشت سر هم آن اشاره کرد که اجازه می‌دهد کار دشمن را در همان چند ثانیه‌ی اول یکسره کنید. البته اگر در هدف‌گیری بسیار دقیق هستید و می‌توانید به سرعت، دشمن را هدشات کنید. اگر بتوانید Renetti را با اتچمنت‌های درست همراه کنید، می‌بینید که اسلحه‌ی مناسب برای اهداف نزدیک و میان‌برد، چقدر در دوربرد هم می‌تواند موثر باشد. هرچند باید بپذیرید در این حالت اثرگذاری آن کمتر شود.

2. بهترین مارکسمن رایفل؛ SKS

آنچه که سبب شده تا SKS به یک سلاح فوق‌العاده قدرتمند در کالاف دیوتی موبایل تبدیل شود، توانایی کشتن دشمن با حداقل دو و حداکثر سه شلیک به بالاتنه یا دو شلیک به سینه و یکی به سر است که اگر با دقت انجام دهید، حتی در فواصل طولانی هم قطعا می‌توانید حریف را قبل از اینکه متوجه شود چه اتفاقی دارد می‌افتد، از پای در بیاورید.

SKS شاید به خاطر اینکه نیاز به یک کاربر حرفه‌ای برای مرگبار شدن دارد، خیلی توسط بازیکنان مبتدی مورد استفاده قرار نگیرد اما پروپلیرها خوب می‌دانند با این اسلحه چه کارهایی می‌توانند انجام دهند. SKS اسلحه‌ای است که اگر سریع، دقیق و بی‌رحم باشید می‌توانید در مدت زمان تنها ۲۰۰ میلی‌ثانیه، حریف را از پای در بیاورید و باید بدانید حتی در میان بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل هم سلاح‌های زیادی با چنین TTK (زمان برای کشتن) وجود ندارند.

۳. بهترین اسلحه شاتگان کالاف دیوتی موبایل؛ R9-0

علاقه‌مندان به شاتگان، قطعا R9-0 را جذاب‌ترین انتخاب خود به عنوان بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل می‌بینند چرا که این سلاح هرآنچه که برای پیروزی در یک نبرد نزدیک بخواهید را در خود جای داده است. عموما شاتگان‌ها برای رقابت‌های نزدیک و رودررو طراحی می‌شوند و R9-0 هم از قاعده مستثنی نیست اما این سلاح تقریبا نیمه اتوماتیک حتی در محدوده‌ی متوسط هم آسیب فوق‌العاده جدی به دشمن وارد می‌کند.

البته این اسلحه مدت‌هاست در کالاف دیوتی دیده می‌شود اما به خاطر قدرت فوق‌العاده بالا و محبوبیت بی‌اندازه‌اش، همچنان در سیزن ۱۰ هم توانسته جایگاه خود را به عنوان یک شاتگان حرفه‌ای حفظ کند.

تنها شاتگانی که یارای رقابت با R9-0 را دارد، KRM-262 است و حتی برخی‌ها آن را بهترین شاتگان بازی می‌دانند. اما در واقع باید بگوییم هیچ یک لزوما برتری قابل توجهی بر دیگری ندارد. هر دو اسلحه اگر با اتچمنت‌های خوبی همراه شوند، لحظاتی را در نبردهای رودررو و نزدیک برایتان رقم می‌زنند که نظیرش را در هیچ بازی دیگری نخواهید دید.

۴. بهترین اسلحه SMG کالاف دیوتی موبایل؛ CBR4

علی‌رغم تغییرات مثبت و منفی زیادی که CBR4 در آپدیت‌های اخیر کالاف دیوتی موبایل تجربه کرده اما همچنان در فواصل نسبتا نزدیک، شما اسلحه‌ی اتوماتیک به قدرتمندی آن پیدا نخواهید کرد. در کلاس SMG بعید است اسلحه‌ای روی دست CBR4 بیاید چون شما حتی همین حالا هم با استفاده از این اسلحه می‌توانید اسکوادهای حریف را به خاک و خون بکشید.

CBR4 با امکان تیراندازی وحشتناک سریع، لگد کم و محدوده‌‌ی نسبتا طولانی قادر است حریف را حتی از فاصله‌ی دورتر هم از پا در بیاورد. PPSh-41 می‌تواند رقیب خوبی برای این اسلحه باشد اما چابکی که CBR4 دارد باعث می‌شود در کلاس خودش بی‌نظیر باشد.

علاوه بر این‌ها، PDW-57 هم SMG فوق‌العاده قدرتمندی است که هم از سرعت تیراندازی بالایی برخوردار است و هم در مقایسه با بسیاری از SMGهای کالاف دیوتی موبایل در بتل رویال، قدرت کشندگی مرگباری دارد.

۵. بهترین LMG در کالاف دیوتی موبایل؛ Holger 26

این شما و این Holger 26؛ بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل در دسته‌ی LMG که هم ظاهر خشنی دارد و هم عملکرد مرگبار آن سبب شده وقتی که حریف متوجه وجود این سلاح در دستتان می‌شود، فرار را به قرار ترجیح دهد و به فکر رودررویی با شما نیفتد.

اکتیویژن در سیزن ۹ کالاف دیوتی این اسلحه‌ی مرگبار را با اضافه کرده یک سری امکانات به‌روزرسانی و آن را به یک سلاح عجیب قدرتمند تبدیل کرد و از آن زمان تاکنون اگر کسی قصد این را داشته باشد که از کتگوری LMG سلاحی را انتخاب کند، بعید است Holger 26 انتخاب اولش نباشد.

این اسلحه با خشاب ۱۰۰تایی حالا در دسته‌ی خودش بی‌رقیب‌تر از قبل شده و اگر به دست یک پروپلیر بیفتد، قطعا نمی‌توانید از رقابت با آن جان سالم به در ببرید. از آن جایی که در کالاف دیوتی موبایل سیزن ۱۰، دسته‌ی LMG تغییرات گسترده‌ای به خود ندیده، همچنان می‌توان روی Holger 26 به عنوان بهترین سلاح این دسته حساب ویژه‌ای باز کرد.

۶. بهترین اسنایپر؛ DL Q33

اسنایپرها در بازی‌های شلوغ و سریعی مثل کالاف دیوتی اصلا به عنوان یک اسلحه‌ی پیشنهادی نباید مورد استفاده قرار بگیرند چرا که سرعت بازیکن را به شدت پایین می‌آورند و اصلا هم برای رقابت در فواصل نزدیک مناسب نیستند. اما اگر اسنایپری قدرتمند به دست یک کاربر بازی‌بلد بیفتد چه می‌شود؟

DL Q33 همان اسلحه‌ی اسنایپری است که دعا می‌کنید یک پروپلیر دستش به آن نرسد چون اگر این اتفاق رخ دهد، باید روز خود را با اعصابی به هم ریخته به پایان برسانید چون شانسی برای برنده شده نخواهید داشت.

از زمانی که کالاف دیوتی عرضه شده تاکنون، هنوز هیچ اسنایپری نتوانسته روی دست DL Q33 بیاید چون جز تنها سلاح‌هایی است که قادر است تنها با یک تیر، دشمن را از پا در بیاورد. اگرچه ZRG 20mm هم یکی از سلاح‌های فوق‌العاده و رقیب اصلی DL Q33 محسوب می‌شود اما برای محدوده‌های طولانی، باز هم این اسنایپر محبوب و قدیمی کالاف دیوتی موبایل است که در صدر قرار می‌گیرد.

۷. بهترین اسالت رایفل کالاف دیوتی موبایل؛ Kilo 141

اما می‌رسیم به آخرین اسلحه‌ی این لیست یعنی Kilo 141 که در دسته‌ی اسالت رایفل قرار دارد و می‌توان گفت در سیزن ۱۰ کالاف دیوتی موبایل بهترین اسلحه در این دسته محسوب می‌شود. این اسلحه سرعت عمل شما را افزایش داده و سرعت بسیار بالایش در تیراندازی سبب می‌شود چند میلی‌ثانیه بعد از لمس کلید تیراندازی، حریف را از پا در بیاورید.

اگرچه M13 یا همان Peacekeeper هم اسلحه‌ی خوبی محسوب می‌شود و اخیرا هم به خاطر آپدیت‌هایی که دریافت کرده به یک سلاح ارزشمند تبدیل شده اما همچنان این Kilo 141 است که انتخاب اول ما محسوب می‌شود. علاوه بر این‌ها، دقت تیراندازی، ریکویل پایین و چابکی M4 هم آن را به گزینه‌ی خوبی تبدیل می‌کند اما قدرت پایین آن سبب شده خیلی مورد استفاده قرار نگیرد.

این لود لیستی از بهترین اسلحه های کالاف دیوتی موبایل در سیزن ۱۰ این بازی. اگر شما هم اسلحه‌ی پیشنهادی خاصی دارید، در بخش نظرات نام آن را با ما و سایر علاقه‌مندان به کالاف دیوتی موبایل به اشتراک بگذارید.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا