اکتیویژن با عرضه سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل چهارمین سالگرد این بازی را جشن گرفت

تجربه‌ی بازی در بزرگ‌ترین نقشه‌ی تاریخ کالاف دیوتی!

سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل

امسال برای اکتیویژن و طرفداران آن سال خاصی است چرا که عرضه سیزن ۱۰ کالاف دیوتی موبایل با چهارمین سالگرد بازی‌های این سری همزمان شده است.

اکتیویژن با عرضه‌ی سیزن ۱۰ کالاف دیوتی موبایل، سال ۲۰۲۳ را به بهترین شکل ممکن به پایان رساند چرا که عرضه‌ی این آپدیت همزمان شده با چهارمین سالگرد بازی‌های سری کالاف دیوتی و در نتیجه این آپدیت، 4th Anniversary نام‌گذاری شده و پر است از محتوای جدید، اسلحله‌های جذاب و آیتم‌های گوناگون برای شخصی‌سازی شکل ظاهری کاراکترها. در ادامه به بررسی مهم‌ترین قابلیت‌های سیزن جدید کالاف دیوتی می‌پردازیم.

سیزن ۱۰ کالاف دیوتی موبایل؛ اسلحه‌ها و اسکوراستریک‌های جدید

در دهمین نسخه از بازی کالاف دیوتی موبایل، بازیکنان سلاح گرم جدیدی با نام Bruen MK9 LMG و اسکوراستریک گانشیپ را شاهد خواهند بود. اسلحه‌ی یادشده در تایر ۲۱ سیزن ۱۰ بتل پس و اسکوراستریک گانشیپ هم در تایر ۱۴ امکان آنلاک شدن خواهند داشت.

اما درباره‌ی سلاح مرگبار و مخوف جدید این بازی باید بگوییم که طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان بازی، Bruen MK9 LMG یک سلاح گرم از نوع open-bolt است که از نرخ ثابت تیراندازی و پایداری استثنائی برای فواصل میانی و دوربرد بهره می‌برد. البته با توجه به نوع اسلحه، کاملا پیداست که پر کردن خشاب آن کمی زمان‌بر خواهد بود.

بازیکنان همچنین امکان آزادسازی اسلحه‌ی Nail Gun را هم خواهند داشت به این شرط که بتوانند چالش‌های فصلی را با موفقیت پشت سر بگذارند. علاوه بر اسلحه، بازیکنان کالاف دیوتی موبایل در سیزن ۱۰ می‌توانند به اپراتور اسکین‌های جدید، بلوپرینت‌های جذاب برای سلاح‌ها، کالینگ‌کارت، کاموهای متنوع و بسیاری محتوای دیگر دسترسی داشته باشند.

Ground War: Breach؛ رویدادی جذاب و ۳۲ نفره

در سیزن ۱۰ کالاف دیوتی موبایل شما یک رویداد بسیار جذاب و تم‌دار را شاهد خواهید بود که در آن ۳۲ نفر در دو تیم ۱۶ نفره با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. یکی از این گروه‌ها در نقش مهاجم و دیگری در نقش مدافع ظاهر می‌شوند و مثل خیلی از بازی‌های دیگر در این سبک، مهاجمین باید به قصد تصرف یک آبجکتیو بازی کنند و مدافعان هم باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا از این اتفاق جلوگیری کنند.

Memnos؛ بزرگ‌ترین نقشه چندنفره‌ی تاریخ کالاف دیوتی موبایل

نقشه‌ی Memnos بزرگ‌ترین نقشه‌ی چندنفره‌ی تاریخ کالاف دیوتی موبایل است که پر شده از خرابه‌های باستانی، بناهای شگفت‌انگیز و البته یک پایگاه مخفی. قبل از ورود به حالت Ground War: Breach که در بالا توضیح دادیم، بازیکنان باید یک مأموریت انفرادی را در این جزیره انجام دهند.

کلاب به سیزن ۱۰ کالاف دیوتی موبایل برگشته است!

کلاب یک نقطه‌ی امن و خنثی در بازی‌های کالاف دیوتی بود که بازیکنان برای گفت و گو، انجام مینی‌گیم و به طور کلی خوش‌گذرانی به آن جا می‌رفتند. این قابلیت در نخستین سالگرد کالاف دیوتی موبایل عرضه شد اما حالا در چهارمین سالگرد این بازی هم شاهد آن هستیم که قطعا خبر خوبی برای علاقه‌مندان به این سری خواهد بود.

شما در کلاب جدید می‌توانید توکن به دست بیاورید و برای دریافت جوایز داخل بازی، این توکن‌ها را بفروشید. مینی‌گیم‌هایی هم که قرار است به کلاب در سیزن ۱۰ کالاف دیوتی موبایل اضافه شوند عبارت‌اند از:

  • Knife Game: بازی چاقو
  • Boxing: بازی بوکس در رینگ بین دو نفر
  • Kaboom: جمع‌آوری بمب‌ها با استفاده از یک سطل
  • New Dance Floor: رقص و موسیقی و خوش‌گذرانی
  • Keep Jumping: بازیکن باید برای رسیدن به خط پایان فقط بپرد
  • Darts: بازی دارت

این تمام اطلاعات مهمی بود که از سیزن ۱۰ کالاف دیوتی موبایل در اختیار داریم. در آینده‌ای نزدیک و با عرضه‌ی این آپدیت برای همه‌ی کاربران، قطعا به بررسی موارد بیشتر مربوط به آن خواهیم پرداخت.

4.3 10 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا