1%
  • 6/10

آپدیت بازی Call of Duty: Mobile و خبرهای خوب Warzone Mobile

تا کی قرار است منتظر وارزون موبایل باشیم؟

آپدیت بازی Call of Duty: Mobile و خبرهای خوب Warzone Mobile ۱ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Call of Duty: Warzone Mobile

بازی Call of Duty: Warzone Mobile به نظر می‌رسد به زودی منتشر خواهد شد، زیرا وبلاگ رسمی Call of Duty تعدادی از تیزرهای خود را منتشر کرده که به نزدیک بودن زمان انتشار آن اشاره دارد.

طرفداران بازی Call of Duty: Warzone Mobile در آینده‌ای نزدیک، به یک بازی بتل رویال تازه نفس دست پیدا می‌کنند که به تازگی اخباری از تاریخ انتشار نزدیک آن بر روی گوشی‌های موبایل به گوش می‌رسد.

تقریبا برای اولین بار دو سال پیش بود که بازی Call of Duty: Warzone Mobile، معرفی شد. پس از گذشت مدتی سازندگان اعلام کردند که تاریخ انتشار این بازی قرار است ماه نوامبر سال 2023 باشد، اما بنا بر دلایلی منجر به تاخیر خوردن آن شد. بعد از اعلام تاخیر، خبری مبنی بر اینکه این بازی در بهار 2024 به دست بازیکنان خواهد رسید، توسط کالاف دیوتی منتشر شد. اگرچه هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار مشخص نشده،‌ اما شواهد متعددی وجود دارد که نشان می‌دهد Call of Duty آماده اعلام اخبار جدیدی از نسخه موبایلی وارزون هستند.

آخرین خبر از وبلاگ به برنامه‌ای از فصل دوم بازی Call of Duty که به تازگی فاش شده است می‌پردازد که بخشی از آن با عنوان: Warzon Mobile is Coming (نسخه موبایلی وارزون در راه است)، را توضیح می‌دهد. گفته می‌شود این بازی به نوعی ادقام و انتقال داده‌های بازی Warzone اصلی و بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 است و از آن بهره می‌برد و این امکان را می‌دهد که شما سلاح‌ها و بتل پس خود را در هر سه عنوان بازی نامبرده شده، ارتقا دهید.

با وجود جدید نبودن آن، اما همچنین گفته شده است که وارزون موبایل شمال مناطق: Verdansk و Rebirth Island خواهد بود. علاوه بر این‌ها شما می‌توانید وارد سایت رسمی کالاف دیوتی شوید و بر روی بخش بازی Call of Duty: Warzone Mobile کلیک کرده تا برای بازی پیش ثبت نام کنید. به نظر می‌رسد که این موارد نشان دهنده این است که احتمالا تا چند ماه آینده ما شاهد انتشار این بازی هستیم.

چگونه می‌توانیم برای بازی Call of Duty: Warzone Mobile پیش ثبت نام کنیم؟

طرفداران وارزون می‌توانند با مراجعه به بخش وارزون موبایل در صفحه اصلی وب سایت کالاف دیوتی و اسکن QR کد یا با جستجو نام: Warzone Mobile در App Store یا Google Play Store و انتخاب Get یا Pre-regidter، پیش ثبت نام خود را انجام دهند. همچنین Call of Duty اعلام کرده که بیش از 45 میلیون کاربر برای این بازی مورد انتظار پیش ثبت نام خود را انجام داده‌اند. لازم به ذکر است که پیش ثبت نام این بازی دارایی محتواهایی اختصاصی از جمله؛ اسکین سلاح‌ها و اسکین Ghost Condemned، است.

کالاف دیوتی پیش‌تر نیازمندی‌های سیستمی برای بازی Call of Duty: Warzone Mobile را اعلام کرده بود. پس از انتشار، کاربران iPhone حداقل باید یک iPhone 8 Plus داشته باشند تا بتوانند بازی را اجرا کنند. کاربران Android حداقل باید دارای 6 گیگابایت RAM، GPU Adreno 618 و 4 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی باشند. اکثر دستگاه‌های Android پرچمدار که در سال 2020 یا بعد از آن منتشر شده‌اند، این نیازمندی‌ها را برآورده می‌کنند. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که این تنها نیازمندی‌های حداقل هستند، بنابراین طرفدارانی که می‌خواهند تجربه‌ای روان‌تر و بهینه‌تر داشته باشند، احتمالاً بهتر است از یک دستگاه موبایل قدرتمندتر استفاده کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments