1%
  • 0/10

تماشا کنید: اشتباه بزرگ جنا اورتگا در نخستین تیزر فیلم Beetlejuice 2

شایعه‌ها حقیقت نداشتند

تماشا کنید: اشتباه بزرگ جنا اورتگا در نخستین تیزر فیلم Beetlejuice 2 ۰ ۰۳ فروردین ۱۴۰۳ تریلر (سینمایی) کپی لینک

نخستین تیزر فیلم Beetlejuice 2 که در کانال یوتیوب وارنر قرار گرفته، اطلاعات مهمی را در خود جای داده است.

استودیو وارنر چند روز پیش دومین تریلر فیلم مورد انتظار Furiosa: A Mad Max Saga را در فضای مجازی منتشر کرد که با استقبال مخاطبان مواجه شد. همزمان با این اتفاق، یکی از منابع غیررسمی مدعی شد وارنر در ابتدا می‌خواست تریلر Beetlejuice Beetlejuice یا Beetlejuice 2 را منتشر کند اما تصمیمش تغییر کرد و عرضه ویدیوی تبلیغاتی مزبور را تا هفته آتی به تاخیر انداخت؛ حالا می‌توان با اطمینان گفت این ادعا حقیقت نداشت.

تیزر فیلم Beetlejuice 2 پس از مدت‌ها انتظار منتشر شده و بیشتر از یک دقیقه زمان دارد. در ابتدا نمای هوایی وینتر ریور را مشاهده می‌کنیم که اتفاقات قسمت پیشین در آن رخ داده بودیم. دوربین سپس به سراغ اَسترید دیتز با نقش آفرینی جنا اورتگا (Jenna Ortega) رفته و او را مشغول دوچرخه سواری روی پلی آشنا نشان می‌دهد. پس از این، سه نسل از زنان خانواده دیتز را می‌بینیم که در یک مراسم خاکسپاری شرکت کرده‌اند؛ مراسمی که بنظر می‌رسد بخاطر چارلی دیتز، پدربزرگ استرید باشد.

اطلاعاتی که تیزر فیلم Beetlejuice 2 در خود جای داده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. استرید دیتز در ادامه به خانه‌ای رفته که اتفاقات قسمت پیشین در آن رخ داده بود. سپس به اتاق زیرشیروانی رفته و ملافه‌ای که روی مدل شهر قرار گرفته بود را برمی‌دارد؛ اشتباهی بزرگ که بقیه داستان را زمینه چینی می‌کند. همانطور که در تیزر می‌بینیم، با برداشته شدن ملافه بیتل جوس بار دیگر آزاد شده و به آزار لیدیا دیتز با نقش آفرینی وایونا رایدر (Winona Ryder) خواهد پرداخت. در ضمن، لیدیا، مادر استرید است.

جنا اورتگا، تنها چهره مشهور و جدیدی نیست که در فیلم Beetlejuice 2 حضور دارد. مونیکا بلوچی (Monica Bellucci) نقش همسر بیتل جوس را بر عهده دارد. ویلم دفو (Willem Dafoe) هم بعنوان یک شبح کارآگاه جلوی دوربین می‌آید که در زندگی خود، یک ستاره اکشن فیلم‌های درجه ۲ بود. در انتها، لازم به ذکر است فیلم جدید تیم برتون (Tom Burton) از تاریخ ۱۶ شهریور سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۶ سپتامبر ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments