1%
  • 0/10

خلاصه داستان فیلم Beetlejuice 2 با نقش آفرینی جنا اورتگا منتشر شد

همان چیزی که طرفداران فکر می‌کردند

خلاصه داستان فیلم Beetlejuice 2 با نقش آفرینی جنا اورتگا منتشر شد ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
خلاصه داستان فیلم Beetlejuice 2

استودیو وارنر سرانجام خلاصه داستان فیلم Beetlejuice 2 را منتشر کرده که جنا اورتگا یکی از نقش‌های مهمش را ایفا می‌کند.

در حالی که حدوداً چهار دهه از اکران فیلم Beetlejuice می‌گذرد، تیم برتون (Tim Butron) و همکارانش طی چند وقت اخیر مشغول ساخت قسمت دوم آن بوده‌اند. بیتل جوس، یک فیلم ترسناک، کمدی و فانتزی بود که اواخر دهه ۸۰ میلادی اکران شد و توانست موفقیت‌های خوبی را در زمینه مالی و جوایز رقم بزند.

وارنر چندی پیش خلاصه داستان فیلم Beetlejuice 2 را در فضای مجازی منتشر کرد. در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید:

پس از یک تراژدی خانوادگی غیرمنتظره، سه نسل از خانواده دیتز به شهرک ورمونت در وینتر ریور بازمی‌گردند. لیدیا دیتز شروع به دیدن بیتل جوس می‌کند که در دوران نوجوانی توسط او مورد اذیت و آزار قرار می‌گرفت. برنامه‌های بیتل جوس برای ازدواج با لیدیا بیشتر از قبل ضرورت پیدا می‌کند؛ زیرا همسر سابقه این موجود شیطانی توانسته به زندگی بازگردد. در همین حین، دختر لیدیا رابطه‌ای عاشقانه را با یک نوجوان محلی آغاز می‌کند.

خلاصه داستان فیلم Beetlejuice 2 یکی از مهمترین فرضیه‌های طرفداران را تایید می‌کند. با توجه به اتفاقاتی که در قسمت اول رخ داد و تایید بازگشت مایکل کیتون (Michael Keaton) و وایونا رایدر (Winona Ryder)، آن‌ها احتمال می‌دادند بیتل جوس بار دیگر بدنبال ازدواج با لیدیا باشد تا بتواند از این طریق به زندگی بازگردد.

نقش جنا اورتگا در فیلم بیتل جوس 2

دیگر بازیگر مشهوری که در فیلم Beetlejuice 2 حضور دارد، جنا اورتگا (Jenna Ortega) است. او چندی پیش فاش کرد نقش دختر لیدیا دیتز را ایفا می‌کند که شخصیتی عجیب و غریب داشته و آسترید نام دارد. در ضمن، اورتگا گفته از طرفداران قسمت اول است.

از آنجایی که اکران فیلم Beetlejuice 2 از تاریخ ۱۶ شهریور سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۶ سپتامبر) آغاز می‌شود، می‌توان انتظار داشت کمپین تبلیغاتی فعالیت خود را در آینده‌ای نه چندان دور آغاز کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments