تصاویر جدید سریال Batwoman ظاهر جالب Mad Hatter را نشان می‌دهند

Batwoman در کنار Batwing در جدیدترین تصاویر سریال Batwoman

تصاویر جدید سریال Batwoman

سریال Batwoman یکی از محبوب‌ترین آثار تلویزیونی جدید کمپانی دی‌سی است که تا کنون سه فصل از این سریال ساخته شده است. هم اکنون ساخت فصل سوم این مجموعه به اتمام رسیده و Batwoman در تاریخ چهارشنبه ۱۳ ماه اکتبر توسط شبکه The CW منتشر خواهد شد. 

اگرچه بنا به دلایلی بازیگر نقش اصلی این سریال تغییر کرد اما این اثر هنوز هم به خوبی به کار خود ادامه داده و طرفداران را مجذوب خود می‌کند. در فصل سوم شاهد دنباله اتفاقات فصل دوم و حضور ابرشرورهای بزرگ فرنچایز بتمن هستیم. 

همانطور که در تریلر فصل سوم این اثر مشاهده کردیم در این اثر با نسخه‌ای جدید و خطرناک از کلاه دوز دیوانه یا همان Mad Hatter آشنا می‌شویم که به مراتب از آنچه پیش‌تر در رابطه با این شخصیت دیده‌ایم دیوانه‌تر است. اکنون در تصاویر جدید سریال Batman نگاهی جامع٬تر و دقیق‌تر به این کلاه دوز دیوانه خواهیم داشت. 

جاویشیا لزلی (Javicia Leslie) بازیگر نقش کیت کین (Kate Kane) یا همان Batwoman در رابطه با این موضوع عنوان کرده است که با توجه به آنچه که در فصل دوم مشاهده کردیم تمامی دشمنان شهر گاتهام و و بتمن در کنار هم جمع شده تا کیت را ازبین ببرند با این حال شهر گاتهام پر است از قهرمانان قدرتمند و آن‌ها موفق نخواهند شد. 

اکنون در فصل سوم این ابرشرورها همگی پراکنده شده‌اند با این حال سلاح‌های خطرناک آن‌ها در رودخانه ریخته شده و اکنون مردم عادی شهر به آن‌ها دسترسی خواهند داشت و همین امر می‌تواند آن‌ها را به ابرشرورهایی جدید تبدیل کند. علاوه بر این امر به نظر می‌رسد که در فصل جدید این سریال Mad Hatter ابرشرور اصلی داستان کیت کین خواهد بود. 

تصاویر جدید سریال Batwoman 

در تصاویر منتشر شده علاوه بر کیت و کلاه دوز دیوانه، Batwing را نیز می‌بینیم که همراه با Batwoman به امن داشتن خیابان‌های گاتهام می‌پردازد. همچنین می‌تواین آلیس را ببینیم که به نظر می‌رسد هنوز هم در زندان Arkham زندانی است در حالی که سوفیا آزادانه زندگی کرده و از آزادی خود لذت می‌برد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا