#مهسا_امینی

نخستین تصاویر از قسمت اول فصل دوم Batwoman منتشر شد

تعداد عکس‌ها به رقم ۹ می‌رسد

قسمت اول فصل دوم Batwoman

شبکه‌ی تلویزیونی The CW ساعاتی قبل نخستین تصاویر را از قسمت اول فصل دوم Batwoman در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

کارولاین درایس (Caroline Dries) با همکاری بخش تلویزیون وارنر و دی‌سی اینترتینمنت سریالی را با محوریت بتوومن تولید کرد که با دنیای مشترک اروورس مرتبط بوده و فصل اول آن بین اکتبر ۲۰۱۹ الی مارس ۲۰۲۰ میلادی پخش شد. داستان Batwoman روی کیت کین تمرکز دارد که پس از ناپدید شدن بروس ویروس میلیاردر و نیکوکار مشهور، هویت بتوومن را برای خود ساخته و به مقابله با جنایتکاران و تبهکاران می‌پردازد. در ضمن، فصل اول قرار بود ۲۲ قسمت داشته باشد اما سازندگان مجبور شدند به خاطر همه‌گیری کرونا داستان را با قسمت بیستم به جمع‌بندی برسانند. با این حال، آمارهای خوبی در زمینه‌ی بازدید به ثبت رسید تا ساخت فصل دوم در دستور کار قرار بگیرد.

روبی رُز (Ruby Rose) بازیگر نقش اصلی Batwoman در ماه مه سال جاری میلادی خروج خود را از تیم بازیگری سریال رسما اعلام کرد. عوامل مختلفی در اتخاذ این تصمیم دخیل بوده‌اند که از مهم‌ترینشان می‌توان به چالش‌های بدلکاری اشاره کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، رز در جریان ضبط یکی از صحنه‌های فصل اول به صورت جدی آسیب دیده بود. در حالی که انتظار می‌رفت استودیوی برادران وارنر و دی‌سی اینترتینمنت شخصی جدیدی را به عنوان بازیگر کیت کین انتخاب کنند، پروتاگونیست جدید سریال با نام رایان وایلدر معرفی شد. او یک سیاهپوست بوده و بخش عمده‌ی زندگی خود را به تنهایی گذراند. از همین رو، در مواجهه با شرایط سخت ممکن است تصمیم اشتباهی را اتحاذ کند.

شبکه‌ی تلویزیونی The CW اخیرا نخستین تصاویر را از قسمت اول فصل دوم Batwoman در فضای مجازی منتشر کرده است. یکی از تصاویر رایان وایلدر را نشان می‌دهد که لباس مخصوص بتوومن پیشین را به تن کرده و نقابش را در دست دارد. او در ابتدای فصل جدید از لباس قدیمی استفاده می‌کند اما در ادامه لباس خود را خواهد داشت. لباس جدید به گونه‌ای طراحی شده که حضور یک زن سیاهپوست در پشت نقاب را بازتاب دهد؛ برای مثال، کلاه به جای موهای صاف و قرمز رنگ، دارای موهای فر خواهد بود. لباس جدید همچنین پوتین کوتاه‌تری داشته و دستکش‌هایش قرمز رنگ هستند. در ادامه می‌توانید تصاویر مورد بحث را مشاهده کنید:

با توجه به اندک اطلاعات موجود، قسمت اول فصل دوم Batwoman با نام Where is Kate Kane روی آنتن می‌رود. این قسمت به ماجرای ناپدید شدن کیت کین پرداخته و رایان وایلدر را به عنوان بتوومن جدید به نمایش می‌گذارد. در حال حاضر مشخص نیست چه عاملی پروتاگونیست تازه‌وارد را به سمت تبدیل شدن به ابرقهرمان جدید گاتهام سوق می‌دهد. از همه مهم‌تر، نمی‌دانیم وایلدر چگونه به لباس و تجهیزات کین دسترسی پیدا کرده است. با این حال، می‌توان امیدوار بود پاسخ سوال‌ها در قسمت‌های ابتدایی داده شود. در ضمن، انتظار می‌رود بخشی از تمرکز فصل دوم روی ناپدید شدن کیت قرار داشته و این موضوع را مورد کندوکاو قرار دهد.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت اول فصل دوم Batwoman در تاریخ ۲۸ دی (مصادف با ۱۷ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) از شبکه‌ی The CW پخش خواهد شد.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا