1%
  • 10/10

اطلاعاتی از بخش چندنفره بازی جدید Battlefield فاش شد

بازگشت به ریشه‌ها

اطلاعاتی از بخش چندنفره بازی جدید Battlefield فاش شد ۰ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
چندنفره بازی جدید Battlefield

یکی از افشاگرهای معروف به تازگی جزئیاتی از بخش چندنفره آنلاین بازی جدید Battlefield به اشتراک گذاشته است.

جدیدترین بازی از سری بتلفیلد به نام Battlefield 2042 به خاطر ایرادهای اساسی در ساختار گیم‌پلی، چندان باب میل هوادارها نبود. در واقع، اگرچه وضعیت بازی به لطف تداوم پشتیبانی‌های تیم سازنده و عرضه آپدیت‌های متعدد تا حدودی بهبود یافته، اما در مجموع لطمه بزرگی به اعتبار فرنچایز وارد شده است.

بر این اساس، شرکت الکترونیک آرتز با همکاری استودیوی دایس تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با ایجاد تغییرات عمده، بازی بعدی بتلفیلد را به بهترین شکل ممکن توسعه دهد. در همین راستا، رهبری بازی برعهده وینس زامپلا، خالق سری کالاف دیوتی سپرده شده که ظاهرا آینده درخشانی در پیش‌روی این مجموعه است.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از بازی جدید Battlefield و بخش تک‌نفره و چندنفره آنلاین آن در دست نیست، اما طبق گزارش اخیر تام هندرسون، یکی از افشاگرهای قابل اعتماد، به نظر می‌رسد که استودیوی دایس قصد بازگشت به ریشه‌‎های اصلی مجموعه را دارد. در حقیقت، گفته شده بخش چندنفره بازی بار دیگر از ۶۴ بازیکن پشتیبانی می‌کند.

این در حالی است که بازی فعلی بتلفیلد در ابتدا از ۱۲۸ بازیکن همزمان پشتیبانی می‌کرد؛ موردی که با انتقاد شدید بازیکن‌ها روبه‌رو شده بود. کاهش تعداد بازیکن‌ها در هر نقشه و کوچک‌تر شدن لابی‌ها منجر به انسجام نقشه و بهبود تعادل نبرد میان دو جناح در بازی می‌شود.

از طرفی، گزارش‌ها نشان می‌دهد که بار دیگر سیستم چهار کلاس به بخش آنلاین بازی بازمی‌گردد. بر اساس ادعای تام هندرسون، ظاهرا داستان بازی در بین سال ۲۰۲۵ تا ۲۰۳۰ میلادی جریان دارد و نقشه‌های حالت مولتی‌پلیر مدرن و امروزی خواهد بود. از طرفی، ظاهرا استودیوی دایس مشغول بازسازی سیستم تخریب‌پذیری نقشه‌ها است تا جنگ‌ها بسیار واقع‌گرایانه به نظر برسند.

لازم به ذکر است که بازی جدید Battlefield هنوز به طور رسمی توسط شرکت الکترونیک آرتز معرفی نشده است، اما با استناد بر گزارش مالی این کمپانی و گزارش هندرسون، به نظر می‌رسد که این عنوان در ماه اکتبر سال ۲۰۲۵ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوتر منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments