#مهسا_امینی

آیا لوگوی Battlefield VI لو رفته است؟

بررسی یک شایعه‌ی داغ

لوگوی Battlefield VI

یکی از کاربران فروم مشهور Reddit چندی پیش به بررسی تصویری پرداخت که ظاهرا از لوگوی Battlefield VI تهیه شده است.

الکترونیک آرتز در ژوئن سال گذشته‌ی میلادی EA Play را برگزار کرد و در آن نه تنها اطلاعات تازه‌ای را از عناوین معرفی‌شده‌اش به اشتراک گذاشت، بلکه ساخت بتلفیلد جدید را با نمایش یک تیزر تایید کرد. تیزر به گونه‌ای بود که اطلاعاتی را از داستان شامل نمی‌شد. علاوه بر این، ناشر آمریکایی هیچ گونه جزئیاتی را به اشتراک نگذاشت تا پلتفرم‌های هدف و تاریخ دقیق انتشار نامشخص باقی بمانند. در حال حاضر تنها می‌دانیم این بازی در تعطیلات سال جاری میلادی به بازار خواهد آمد.

چندی پیش تصویری به فضای مجازی راه یافت که ادعا می‌شد از وب سایت فرانسوی بتلفیلد تهیه شده و لوگوی نسخه‌ی بعدی را نشان می‌دهد. آن عکس همچنین تاکید داشت بازی مزبور در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد؛ چیزی که پیش از این رسمی شده بود. حال و با گذشت چند روز از انتشار عکس در اینترنت، یکی از کاربران فروم Reddit به بررسی آن پرداخت تا صحت و سقم ماجرا مشخص شود. طبق توضیحاتی که این کاربر در یک پست نوشت، لوگوی Battlefield VI جعلی است. او برای اثبات ادعای خود به نماد بازرگانی (Trademark Symbol) اشاره کرد که همیشه در لوگوهای بتلفیلد مورد استفاده قرار می‌گیرد، در حالی که چنین چیزی را در اینجا شاهد نیستیم.

تعدادی از کاربران فروم Reddit به مورد دیگری در تصویر اشاره کردند که جعلی بودن لوگوی Battlefield VI را تایید می‌کند. این دسته مدعی شدند ضعف‌هایی در جمله‌ی فرانسوی‌ای که زیر لوگو قرار دارد دیده می‌شود. به بیان دیگر، جمله‌ای نیست که توسط یک فرد فرانسوی نوشته باشد. با در نظر گرفتن این نکته، احتمال می‌رود سازنده‌ی تصویر از ترجمه‌گر گوگل استفاده کرده باشد.

اگرچه جزئیاتی از Battlefield VI موجود نیست اما ظاهرا این بازی همان چیزی است که طرفداران انتظارش را می‌کشند. تام هندرسون (Tom Henderson) یکی از اینسایدرهای ویدیو گیم است که با افشای اطلاعات پیرامون مجموعه‌ی کال آو دیوتی توانسته به شهرت بسیاری دست یابد. او در صحبت‌های اخیر خود به دو نکته‌ی مهم اشاره کرد: نکته‌ی اول اینکه بازخوردهای دریافتی تا به این جای کار بسیار بهتر از نسخه‌های پیشین بوده‌اند؛ نکته‌ی دوم و پایانی هم اینکه معرفی بازی تا بهار سال جاری میلادی رخ نخواهد داد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا