رونمایی Battlefield 2021 احتمالا به تعویق افتاده است

تاخیری که چندان طولانی نیست

رونمایی Battlefield 2021 احتمالا به تعویق افتاده است سورنا رضایی ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
رونمایی Battlefield 2021

جف گراب خبرنگار و افشاگر صنعت ویدیو گیم اخیرا مدعی شد رونمایی Battlefield 2021 برای مدتی به تعویق افتاده است.

الکترونیک آرتز ساخت و انتشار نسخه جدید سری بتلفیلد در سال جدید را تایید کرد اما نه تنها هیچ گونه جزئیاتی را به اشتراک نگذاشت، بلکه سکوت در پیش گرفت. اتخاذ چنین تصمیمی باعث شد شرایط مناسب برای انتشار شایعه‌ها به وجود بیاید. گزارش‌های غیررسمی‌ای که طی ماه‌های اخیر به فضای مجازی راه یافته بودند، در موارد متعددی تناقض داشتند. با این حال، تقریبا اکثرشان تاکید داشتند تریلر رونمایی Battlefield 2021 اوایل ماه مه از راه می‌رسد.

در حالی که طرفداران خود را آماده می‌کردند، اسکار گابریلسون (Oskar Gabrielson) مدیر کل دایس یک بیانیه نسبتا طولانی در وب سایت الکترونیک آرتز منتشر و اعلام کرد معرفی بتلفیلد جدید به‌زودی صورت می‌گیرد. پست مزبور اواخر ماه آوریل روی خروجی قرار گرفت. از همین رو، طرفداران به اطمینان کامل رسیده بودند که شایعه‌ها حقیقت داشته و الکترونیک آرتز می‌خواهد Battlefield 2021 را در مه به نمایش می‌گذارد. ماه مورد نظر از راه رسید و حتی دو هفته از آن را پشت سر گذاشته‌ایم اما هم همچنان خبری از بتلفیلد نیست.

جف گراب (Jeff Grubb) خبرنگار و افشاگر صنعت ویدیو گیم بوده و هم اکنون در وب سایت Venture Beat مشغول به کار است. او مدعی شد رونمایی Battlefield 2021 به تعویق افتاده و الکترونیک آرتز می‌خواهد آن را اواخر ماه جاری یا اوایل ماه آینده میلادی انجام دهد. گراب همچنین گفت در یک برهه زمانی شنیده بود رونمایی بازی تاخیر خورده اما پس از اینکه دیگر افشاگرها مدعی شدند اولین تریلر اوایل مه از راه می‌رسد، گمان کرد اطلاعات دریافتی صحیح نیستند.

با گذشت مدت کوتاهی از انتشار صحبت‌های جف گراب، یک سوال بسیار مهم در ذهن طرفداران بتلفیلد شکل گرفت: چرا رونمایی Battlefield 2021 عقب افتاده است؟ تام هندرسون (Tom Henderson) از افشاگرهای قابل‌اعتماد صنعت گیم است. او احتمال می‌دهد تاخیر در رونمایی به محتوای تریلر می‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد، در بخشی از تریلر یک موشک پرتاب می‌شود که سقوط آن مرگ سربازان را به همراه دارد. از آنجایی که اوایل مه هنوز سرنوشت موشک چینی مشخص نشده بود، سازندگان احتمالا تصمیم گرفتند پخش تریلر را عقب بیاندازند تا نمایش همچین ویدیویی با یک واقعه تلخ همزمان نشود.

موشک چینی روز گذشته در اقیانوس هند و در فاصله کمی با کشور مالدیو سقوط کرد و برخلاف نگرانی‌ها، خسارات جانی یا مالی نداشت. نخستین باری نیست که برنامه فضایی چین به تهدیدی بالقوه برای مردم جهان تبدیل می‌شود. این کشور سال گذشته هم موشکی را به فضا فرستاده بود که بقایایش به شکلی کنترل نشده به جو زمین بازگشت و نهایتا در شمال آفریقا سقوط کرد.

در حال حاضر سوالات بسیاری پیرامون جدیدترین نسخه بتلفیلد وجود دارد که پاسخی برایشان وجود ندارد. یکی از مهم‌ترین سوال‌ها به پلتفرم‌های هدف مربوط می‌شود. از آن‌جایی که بسیاری از علاقه‌مندان به خاطر عرضه پایین نتوانسته‌اند پلی‌استیشن و ایکس‌باکس‌های جدید را تهیه کنند، می‌خواهند بدانند بازی مزبور برای نسل هشتم هم منتشر می‌شود یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا