برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصاویر بازی Battlefield 6 پیش از انتشار تریلر لو رفت

اولین نگاه به عنوان جدید Battlefield

تصاویر بازی Battlefield 6 پیش از انتشار تریلر لو رفت ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
تصاویر بازی Battlefield 6

تصاویر بازی Battlefield 6 به تازگی توسط برخی کاربران در فضای مجازی لو رفته که ظاهرا از طراحی ناقص تریلر رونمایی گرفته شده است، اما با کیفیت بسیار پایین!

عنوان Battlefield 6 حدود دو سال است که طرفداران را در انتظار یک بازی کامل در سبک شوتر اول شخص نگه داشته که قرار بود تا دیگر به جای جنگ‌های جهانی، در همان حالت مدرن و همیشگی سری Battlefield ساخته شود. با این حال شرکت اکتیویژن (Activision) طی چند سال گذشته رقیب آن یعنی Call of Duty را با پیشرفت بزرگی مانند Warzone همراه کرده است. اما آیا کمپانی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوهای آن می‌توانند جلوی محبوبیت روزافزون رقیب‌ها را گرفته و تمام توجه را در این سبک به بازی جدید خود جلب کنند؟

تصاویر لو رفته بازی Battlefield 6

در تصاویر لو رفته بازی Battlefiled 6 می‌توان جزئیاتی را در کیفیت بسیار پایین مشاهده کرد که یکی از آن‌ها، جزیره‌ای را نشان می‌دهد. با دیدن آن ممکن است فکر کنید که این یک نقشه برای حالت Battle Royale خواهد بود. اما اگر به نحوه طراحی جزیره دقت کنید، متوجه می‌شوید که حالت دو قطبی آن تنها می‌تواند برای دو تیم که هر کدام از یک سمت وارد جزیره می‌شوند باشد. همچنین احتمال دارد که این نقشه مخصوص بخش داستانی بوده و هیچ ربطی به بخش چند نفره نداشته باشد.

در تصویر دوم نیز می‌توانید بازیکن را ببینید که داخل یک جنگنده نشسته و در مقابل یک ساختمان که در کنار آن یک موشک در حال آماده‌سازی است قرار دارد. با این حال اگر به تصویر اول نگاه کنید، همین ساختمان و همین موشک را می‌توانید در قسمت بالای آن پیدا کنید. به هر حال گفته شده که این تصاویر از تریلر بازی Battlefield 6 گرفته شده و از همین جهت ممکن است که سازندگان هر لحظه به دنبال حذف کردن آن‌ها از سطح اینترنت باشند. همچنین در نظر داشته باشید که این خبر تنها در حد یک شایعه و اطلاعات لو رفته خواهد بود که توسط کاربرانی که پیش‌تر نیز جزئیاتی از این بازی را لو داده بودند، تایید شده است.

تام هندرسون (Tom Henderson) کسی است که در گذشته نیز اطلاعات درستی را از پروژه‌های کمپانی EA لو داده و حال واقعی بودن این تصاویر لو رفته از Battlefield 6 را تایید کرده است.

من این تصاویر را قاعدتا در فضای مجازی به اشتراک نخواهم گذاشت، چراکه دلیل آن هم بسیار واضح است (حساب کاربری فرد مسدود می‌شود). اما می‌توانم بگویم که دو تصویر لو رفته از بازی Battlefield 6 کاملا واقعی هستند. همچنین این عکس‌ها احتمالا با زوم کردن از فاصله دور گرفته شده‌اند که دلیل کیفیت پایین آن‌ها خواهد بود.

به هر حال شاید این عملا اولین نگاه ما به این عنوان نباشد، اما قاعدتا اولین جزئیات مربوط به خود بازی، پس از نمایش برخی بهبودهای گرافیکی آن در سال گذشته است؛ زمانی که شرکت EA در حال نمایش پیشرفت‌های گرافیکی از پروژه‌های مختلف خود بود و در آن، چند سرباز و محیط جنگ به نشانه ساخت Battlefield نشان داده شد و بعد از آن نیز دو ماشین در کنار یکدیگر قرار داشتند که احتمالا خبر از ساخت بازی بعدی Need For Speed را می‌داد. با این حال تصاویر لو رفته هرگز چیزی از پیشرفت گرافیکی را نشان نمی‌دهند و ما تنها یک صحنه کاملا بلوری از بخش داستانی یا چند نفره را می‌بینیم که احتمالا عکس‌هایی از طراحی داخل بازی باشند، زیرا تصویر دوم تعداد تیر و و نقشه‌ای را نشان می‌دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments