یکی از شایعه‌های داغ پیرامون Battlefield 6 به صورت تلویحی تایید شد!

ظاهرا حق با تام هندرسون بوده است

یکی از شایعه‌های داغ پیرامون Battlefield 6 به صورت تلویحی تایید شد! سورنا رضایی ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
مد رایگان Battlefield 6

متن لو رفته از نظرسنجی شرکت آمریکایی الکترونیک آرتز را می‌توان حکم تاییدی بر مد رایگان Battlefield 6 در نظر گرفت.

پس از اینکه Battlefield V نتوانست مطابق انتظارهای الکرونیک آرتز عمل کند، این استودیو تصمیم گرفت انتشار نسخه‌ی جدید مجموعه را به تعویق بیاندازد تا تیم توسعه زمان بیشتری برای کار روی پروژه داشته باشد. با توجه به اندک اطلاعات موجود، دایس مشغول توسعه‌ی Battlefield 6 است تا برای انتشار در اواخر سال جاری میلادی آماده شود. به غیر از این موارد، جزئیاتی از دوره‌ی زمانی (دوران معاصر یا جنگ‌های جهانی) و محتویات در نظر گرفته برای بخش‌های مختلف موجود نیست. همین مسئله، شرایط فوق‌العاده‌ای را برای انتشار شایعه‌ها و گزارش‌های غیر رسمی به وجود آورده است.

اینطور که به نظر می‌رسد، شایعه‌ها حقیقت داشته و مد رایگان Battlefield 6 عرضه خواهد شد. چندی پیش، ویدیوی جدیدی در کانال یوتیوب Lossy قرار گرفت که در آن ادعا می‌شود الکترونیک آرتز یک نظرسنجی برای تعدادی از اینفلوئنسرها فرستاده و از آن‌ها خواسته مطابق با سلیقه‌ی خود به پرسش‌ها پاسخ دهند. ماجرا زمانی جالب می‌شود که بدانید یکی از سوال‌ها به مدی رایگان اشاره داشت. باقی سوال‌ها هم روی پوسته‌های متنوعی برای سلاح‌ها، سیستم بتل پس، کلن با حداکثر ظرفیت ۱۰۰ کاربر و به‌روزرسانی مداوم نقشه‌ها تمرکز داشتند.

تام هندرسون (Tom Henderson) یکی از افشاگرهای مشهور صنعت ویدیو گیم است. او با انتشار توییتی اعلام کرد ویژگی‌هایی که الکترونیک آرتز در نظرسنجی اشاره کرده، هم اکنون توسعه یافته و در Battlefield 6 قرار گرفته‌اند. او در ادامه گفت ناشر می‌خواهد با توجه به پاسخ‌های ارائه شده از سوی اینفلوئنسرها، میزان علاقه‌ی کاربران به موارد مختلف مانند مد رایگان، سیستم بتل پس یا کلن‌های بزرگ را سنجیده و بر اساس نتایج، سیاست‌های تبلیغاتی خود را مشخص کند تا بیشترین بازدهی را داشته باشد. در ضمن، هندرسون همان کسی است که طی هفته‌های اخیر مدعی شده است Battlefield 6 دارای بتل رویال بوده و این مد به صورت رایگان در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت.

اکتیویژن قبلا چنین سیاستی را در قبال Call of Duty: Modern Warfare 2019 اتخاذ کرده بود. بازی مزبور یک حالت رویال به نام وارزون داشت که به صورت رایگان عرضه شد و در حال حاضر هم یکی از محبوب‌ترین عناوین چندنفره در سراسر جهان به شمار می‌رود. تام هندرسون همچنین مدعی شده است Battlefield 6 دارای نسخه‌ی جدید Levolution خواهد بود. Levolution به کاربران اجازه می‌داد با انفجار نقاط خاص تعدادی از سازه‌های عظیم، آن‌ها را تخریب کنند. نسخه‌ی جدید به گونه‌ای طراحی شده که تمامی سازه‌های عظیم را قابل‌تخریب می‌کند. علاوه بر این، انیمیشن فرو ریختن هم بسته به نقطه‌ای از سازه که آسیب دید تفاوت خواهد داشت.

همان‌طور که اشاره شد، الکترونیک آرتز و دایس در قبال Battlefield 6 روزه‌ی سکوت اختیار کرده و هیچ گونه اطلاعاتی را به اشتراک نمی‌گذارند. با این حال، شایعه شده بازی مزبور در ماه مه (اواسط اردیبهشت الی اواخر خرداد) رونمایی خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا