از تابستان دیگر محتوای جدید برای بازی Battlefield V عرضه نخواهد شد

آپدیت بعدی بازی، آخرین آپدیت بزرگ آن خواهد بود

از تابستان دیگر محتوای جدید برای بازی Battlefield V عرضه نخواهد شد سید مجتبی محمودی ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
محتوای جدید بازی Battlefield V

استودیوی DICE اعلام کرد آپدیت بزرگ بعدی که برای بازی Battlefield V عرضه می‌شود آخرین محتوای جدید این عنوان خواهد بود و دیگر از آن پشتیبانی نخواهد شد.

این استودیو اعلام کرد که آپدیت بزرگ بعدی این عنوان، تابستان امسال در دسترس قرار می‌گیرد و آخرین آپدیت محتوایی آن خواهد بود. دایس مشخص نکرده است که این آپدیت جدید دقیقا شامل چه مواردی می‌شود و صرفا می‌دانیم که محتوا و سلاح‌های جدید اضافه و تغییراتی در بازی اعمال خواهد کرد. استودیوی دایس تلاش می‌کند تا این آپدیت در ماه ژوئن در دسترس قرار بگیرد، اما با توجه به وضعیت فعلی قرنطینه و کار کردن اعضای استودیو از خانه، احتمال طول کشیدن بیشتر روند تولید وجود دارد.

عرضه نشدن محتوای جدید برای بازی Battlefield V از تابستان به این معنا نیست که سازنده به کل بازی را رها می‌کند، بلکه به پشتیبانی از سرورهای آن ادامه خواهد داد. برای مثال دایس برنامه‌هایی برای معرفی سرورهای #FridayNightBattlefield و همچنین Throwback Thursdays تا نگاهی به نسخه‌های قبلی بتلفیلد بیاندازد. همچنین قرار است سیستم ضدتقلب بازی هم بهبود یابد تا تجربه‌ای سرگرم‌کننده‌تر و بهتر عاید بازیکنان شود.

در حال حاضر که یک سال و نیم از انتشار Battlefield V می‌گذرد، استودیوی دایس در میانه‌ی مسیر تولید نسخه‌ی بعدی این سری قرار دارد. شرکت الکترونیک آرتز در سال ۲۰۱۹ اعلام کرده بود نسخه‌ی جدید در سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهد شد. اثری که به احتمال زیاد یک عنوان کاملا نسل بعدی خواهد بود. در حال حاضر می‌توانید عنوان Battlefield V را روی پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تجربه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا