آپدیت جدید بازی Battlefield V با محوریت اضافه شدن نقشه‌ی ماریتا منتشر می‌شود

پیاده نظام در کوهستان‌های یونان!

آپدیت جدید بازی Battlefield V با محوریت اضافه شدن نقشه‌ی ماریتا منتشر می‌شود aiazam ۰ ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
نقشه Marita در Battlefield V

نقشه Marita در Battlefield V به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت و بازیکنان این بازی سبک تیراندازی اول شخص، این بار فرصت ماجراجویی‌های تازه در یونان را خواهند داشت.

با ارائه‌ی یک آپدیت جدید، یک نقشه رایگان دیگر به بازی Battlefield V اضافه خواهد شد. اضافه شدن نقشه‌ی ماریتا (Marita) به بازی، قسمتی از بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Chapter 4: Defying the Odds خواهد بود. این بسته در حال حاضر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. این نقشه‌ی رایگان هم به همراه آپدیت 4.2.1 بازی در تاریخ هشتم مرداد ماه (سی‌ام ماه جولای) در همه‌ی پلتفرم‌های مقصد منتشر می‌شود.

نقشه‌ی ماریتا در یونان جریان دارد و استودیو دایس (EA DICE)  توسعه دهنده‌ی بازی در مورد این نقشه می‌گوید:

در این نقشه بازیکنان در قالب پیاده نظام وارد محیطی کوهستانی شده و از خیابان‌های مختلف در مسیر عبور می‌کنند. تانک‌ها و هواپیماها برای شدت بخشیدن به نبرد زمینی تیراندازها و دادن حالت تهاجمی بیش‌تر به بازی در نقاط مختلف وجود خواهند داشت.

حجم آپدیت 4.2.1 بازی Battlefield V برای کاربران ایکس‌باکس وان 500 مگابایت و برای کاربران رایانه‌های شخصی 300 مگابایت است. با انتشار نقشه‌ی ماریتا در بازی یک پلی لیست Marita-only هم به آن اضافه می‌شود. همچنین توسعه دهنده‌ی بازی در سایت ردیت (Reddit) توضیح داده که فعلا نقشه‌ی ماریتا در یک راند از حالت Conquest و دو راند از حالت Breakthrough بازی قابل تجربه خواهد بود.

در تاریخ هفدهم مرداد ماه (هشتم ماه آگوست) پلی لیست جدیدی از این نقشه منتشر می‌شود که در حالت‌های بازی  Domination ، Frontlines و Team Deathmatch در دسترس قرار می‌گیرد.

علاوه بر اضافه شدن نقشه Marita در Battlefield V ، این آپدیت تازه محتویات دیگری هم خواهد داشت که از آن جمله می‌تون به پوسته‌های الیت جدید Norman Kingsley و Ilse Schattenwolf اشاره کرد. کمی بعد از اضافه شدن نقشه‌ی ماریتا این پوسته‌ها از فروشگاه داخل بازی قابل خریداری است.

ماه آینده‌ی میلادی (از اواسط مرداد تا اوایل شهریور ماه)، استودیو دایس در نظر دارد که دو نقشه‌ی جدید Provence and Lofoten Islands به بازی اضافه کند. همچنین در ماه اکتبر (از اواسط مهر تا اوایل آبان ماه) با اضافه شدن نقشه‌ی Operation Underground map بازیکنان این بازی تیراندازی را در محیط مترو تجربه می‌کنند. بعد از آن هم در ادامه‌ی سال میلادی یک نقشه‌ی جدید Iwo Jima به بازی Battlefield 5 اضافه می‌شود.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا