#مهسا_امینی

دموی بازی Battlefield 2042 در اختیار کاربران ایکس‌باکس گیم پس و EA Play قرار می‌گیرد

تجربه ده ساعته بازی را از دست ندهید!

دموی بازی Battlefield 2042

بر اساس تازه‌ترین پیام شرکت نامدار الکترونیک آرتز، کاربران سرویس ایکس‌باکس گیم پس و EA Play به مدت ده ساعت می‌توانند دموی بازی Battlefield 2042 را به صورت آزمایشی و رایگان تجربه کنند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که بازی جدید بتلفیلد برای نخستین بار در خرداد ماه امسال توسط شرکت الکترونیک آرتز به طور رسمی معرفی شد. اثری که برخلاف دو نسخه‌ی قبلی، این بار اتفاقات یک جنگ گسترده در آینده‌ی نزدیک را به تصویر می‌کشد. ماجرا از جایی آغاز می‌شود که بعد از تغییرات شدید آب و هوایی، بسیاری از کشورها از هم پاشیده شده‌اند و در پی رکورد بی‌سابقه و کمبود منابع غذایی، مردم در گروه‌های مختلف به جان یکدیگر افتاده‌اند.

در حال حاضر چیزی کمتر از سه هفته به انتشار بازی باقی مانده و شماری از بازیکنان و هواداران برای تجربه‌ی آن لحظه‌شماری می‌کنند. در این میان، تیم توسعه‌دهنده چند هفته‌ی پیش نسخه‌های آزمایشی بتلفیلد ۲۰۴۲ را در اختیار علاقه‌مندان قرار داد تا ضمن بررسی مشکلات احتمالی، گیمرها برای مدتی از تجربه‌ی بازی لذت برده و با گیم‌پلی و سیستم‌های جدید آن آشنا شوند. پرونده‌ی نسخه‌ی بتای بازی بعد از بازخوردهای ضد و نقیض کاربران، در نهایت بسته شد و هم اکنون همه بازیکنان منتظر عرضه‌ی بازی هستند.

در این میان، اگر در سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس و یا EA Play عضو هستید و از طرفی موفق به تجربه‌ی بتای بازی نشده‌اید، خبر خوب برای شما این است که به دنبال همکاری الکترونیک آرتز، می‌توانید بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ را تا پیش از انتشار به مدت ده ساعت به صورت آزمایشی و رایگان تجربه کنید. طبق اظهارات تیم توسعه‌دهنده، این امکان از روز ۲۱ آبان ماه سال جاری (مصادف با دوازدهم نوامبر) برای مشترکین فراهم خواهد شد.

شرکت الکترونیک آرتز مدعی است که محدودیت خاصی برای نسخه‌ی آزمایشی بازی در نظر نگرفته و کاربران به طور رایگان به تمامی محتوا و حالت‌های متنوع بخش مولتی‌پلیر بازی دسترسی خواهند داشت. با این حال، دقت داشته باشید که از زمان اولین اجرا، تنها به مدت ده می‌توانید این عنوان را بازی کنید. بدین ترتیب و بدون هیچ شک و تردیدی، این یک فرصت عالی و شگفت‌انگیز برای مشترکانی است که همچنان در خرید بازی مردد هستند.

ذکر این نکته مهم است که کاربران سرویس ایکس‌باکس گیم پس برای تجربه‌ی آزمایشی این عنوان به اشتراک ایکس‌باکس لایو گلد نیاز دارند؛ چرا که اثر مزبور یک بازی تماما آنلاین به شمار می‌رود. این در حالی است که مشترکین گیم پس آلتیمیت به رایگان می‌توانند از تجربه‌ی ده ساعته‌ی دموی بازی Battlefield 2042 لذت ببرند.

از طرفی، این پیشنهاد مختص دارندگان کنسول‌های ایکس‌باکس و اعضای گیم پس نیست، بلکه شامل کاربران پلی‌استیشن هم می‌شود. همان‌طور که در ابتدای خبر اشاره کردم، کاربران EA Play هم می‌توانند نسخه‌ی دموی بازی Battlefield 2042 را به رایگان تجربه کنند. از این رو، اگر دارنده‌ی کنسول پلی‌استیشن 4 و یا پلی‌استیشن 5 هستید، برای استفاده از این پیشنهاد، کافیست در سرویس مذکور عضو شوید.

دموی بازی Battlefield 2042

امکان تجربه‌ی ده ساعته‌ی بتلفیلد ۲۰۴۲ تنها مزیت EA Play نیست، بلکه مشترکین این سرویس می‌توانند تمامی عناوین جدید الکترونیک آرتز را با تخفیف ده درصدی خریداری کنند. طبق معمول، بدیهی است که پس از اتمام دوره‌ی آزمایشی و ده ساعته، اگر بازی را خریداری کنید، تمامی دستاوردها و امتیازهای شما به طور خودکار به نسخه‌ی نهایی منتقل می‌شوند. از این رو، نگران عملکرد خود در طول دموی بازی نباشید.

بتلفیلد ۲۰۴۲ بدون شک به عنوان بزرگ‌ترین اثر شرکت الکترونیک آرتز در سال جاری میلادی به حساب می‌آید که تمام تمرکز خود را روی بخش آنلاین و چندنفره گذاشته و این بار خبری از حالت داستانی نیست. بخش مولتی‌پلیر بازی در کنسول‌های نسل نهم و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی از ۱۲۸ بازیکن همزمان پشتیبانی می‌کند که یک جنگ تمام عیار را برایتان رقم می‌زند. هرچند، کاربران کنسول‌های نسل هشتم از این ویژگی محروم هستند و مثل همیشه، بازیکنان در یک جهان مشترک ۶۴ نفره و در دو گروه مختلف با یکدیگر رقابت می‌کنند.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار بتلفیلد ۲۰۴۲ در ابتدا برای عرضه در اواخر مهر ماه سال جاری برنامه ریزی شده بود که بنا به دلایلی، انتشار آن یک ماه عقب افتاد و در حال حاضر این عنوان در روز ۲۸ آبان ماه (مصادف با نوزدهم نوامبر سال ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس، پلی‎استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی عرضه خواهد شد. گفتنی است که با پیش خرید نسخه‌ی گلد و آلتیمیت، علاوه بر دسترسی به محتوای ویژه، به مدت هفت روز زودتر از تاریخ مقرر قادر به تجربه‌ی بازی خواهید بود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با انتشار نسخه‌ی دموی بازی Battlefield 2042 برای کاربران سرویس ایکس‌باکس گیم پس و همچنین EA Play چیست؟ با توجه به عرضه‌ی بازی جدید کال آو دیوتی در ماه جاری، به نظر شما، آیا این عنوان می‌تواند موفقیت‌ ارزشمندی را در کارنامه‌ی شرکت الکترونیک آرتز به ثبت برساند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا