#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Battlefield 2042 با حضور استریمر معروف منتشر شد

عجب زمانی برای زنده بودن است!

تنها دو هفته تا انتشار جدیدترین نسخه از سری بتلفیلد یعنی Battlefield 2042 باقی مانده و الکترونیک آرتز امروز را بهترین زمان برای استفاده از چهره‌های معروف برای جذب کاربران بیشتر دانسته است.

شرکت الکترونیک آرتز و استودیو DICE از جدیدترین تریلر بازی Battlefield 2042 رونمایی کردند تا کاربران و منتقدین نگاهی بهتر به نحوه پیشرفت نبردها در این بازی داشته باشند. گرچه ما در هیچ بخشی از این تریلر شاهد گیم‌پلی بازی نیستیم، ولی صحنه‌های جالب، خنده دار و سرگرم کننده‌ای در این تریلر وجود داشت که باعث شد نگاهی بهتر به این بازی درکنار تام بریدی (Tom Brady) اسطوره و قهرمان مسابقات فوتبال آمریکایی جهان و استریمر محبوب حال حاضر CourageJD به این بازی داشته باشیم.

به‌طور کلی، تریلر جدید منتشر شده از بازی Battlefield 2042، جنبه تبلیغاتی داشته و کمتر به جزئیات بازی پرداخته بود و در سوی دیگر سعی داشتند نگاهی کلی به برخی مکان‌ها و البته اتفاقاتی که در بازی رخ خواهند داد داشته باشند. شما می‌توانید در این تریلر تانک سواری، پرواز با Wingsuit یا از پا درآوردن دشمن توسط اسلحه تک تیرانداز در دوردست‌ها را مشاهده کنید. به بیان دیگر، این تریلر ایده‌آل‌ترین نحوه تجربه این بازی‌ست که معمولا در لابی‌های آنلاین، آن هم با حضور ۱۲۸ پلیر تقریبا غیر ممکن است. از همین رو و با نبود صحنه‌های واقعی از تریلر بازی، نمی‌توانیم تصمیم بگیریم که تجربه این بازی نیز مانند تریلر آن سرگرم کننده خواهد بود یا خیر.

همانطور که اشاره شد این تریلر بیشتر جنبه سرگرمی و تبلیغات داشته و دنیای حال حاضر ما را در ۲۱ سال آینده به تصویر می‌کشد. در این تریلر مشاهده شد که تام بریدی در سن بسیار بالا هنوز درحال فوتبال آمریکایی بازی کردن بوده و آنقدر قدرتمند است که لقب MVP یا باارزش‌ترین بازیکن سال ۲۰۴۲ به او تعلق می‌گیرد. در سوی دیگر و در صحنه‌ای کوتاه شاهد حضور استریمر معروف یعنی جک دانلوپ (Jack Dunlop) با لقب CourageJD هستیم که البته سن زیادی از او گذشته است. شاید این تریلر اطلاعات چندانی در اختیار ما قرار ندهد، ولی تماشای آن سرگرم کننده بوده و خالی از لطف نیست.

فاصله چندانی با انتشار بازی مورد انتظار Battlefield 2042 نداریم و شما می‌توانید در تاریخ ۱۹ نوامبر سال جاری، برابر با ۲۸ آبان ماه سال ۱۴۰۰ این بازی را در کنسول‌های نسل هشتمی و نسل نهمی پلی استیشن و ایکس باکس و همینطور در رایانه‌های شخصی تجربه کنید. لازم به ذکر که اگر نسخه Gold یا Ultimate این بازی را خریداری کنید، یک هفته زودتر و در تاریخ ۱۲ نوامبر، برابر با ۲۱ آبان ماه به این بازی دسترسی خواهید داشت. نظر شما درباره تریلر اخیر بازی Battlefield 2042 چیست؟ آیا از چنین تریلرهای تبلیغاتی حمایت می‌کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا