تاریخ انتشار احتمالی بتای Battlefield 2042 و مد جدید بازی فاش شدند

فاصله نه‌چندان زیاد تا ورود به میدان نبرد

تاریخ انتشار احتمالی بتای Battlefield 2042 و مد جدید بازی فاش شدند نیما خدارحمی ۰ ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
تاریخ انتشار احتمالی بتای Battlefield 2042

بخش آلفای بازی Call of Duty Vanguard منتشر شد و حال باید منتظر انتشار بخش بتای بازی Battlefield 2042 باشیم که به گفته بسیاری فاصله بسیار کمی با آن داریم.

وبسایت Media World خرده فروش محصولات تکنولوژی در کشور ایتالیا روز گذشته در صفحه مربوط به بازی Battlefield 2042 بخشی تازه افزود که به تاریخ انتشار احتمالی بخش بتای این بازی اشاره دارد. طبق این نوشته در وبسایت Media World، اگر شما بازی Battlefield 2042 را تا پیش از تاریخ ۳ سپتامبر ۲۰۲۱، برابر با ۱۲ شهریور ماه سال ۱۴۰۰ پیش‌خرید کنید، می‌توانید بخش بتای بازی Battlefield 2042 را بین روز ۶ سپتامبر الی ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۲۱، برابر با ۱۵ شهریور الی ۲۰ شهریور ماه سال ۱۴۰۰ تجربه کنید.

در همین راستا وبسایت VGC طی پرسش و پاسخی از شرکت الکترونیک آرتز درخواست کرد این بازه زمانی تاریخ انتشار احتمالی بتای Battlefield 2042 را تایید یا تکذیب کنند و شرکت EA تنها به جمله «بخش اپن بتای بازی Battlefield 2042 در سپتامبر منتشر خواهد شد» بسنده کرد.

البته این نکته ناگفته نماند که الکترونیک آرتز پیش‌تر نیز از ارائه بخش بتای بازی خود در ماه سپتامبر خبر داده بود، بااین حال ما هرگز تاریخ انتشار دقیق بخش بتای Battlefield 2042 را دریافت نکردیم. روز پنج‌شنبه هفته گذشته همچنین دسترسی کاربران سرویس EA Play و تمام کسانی که این بازی را پیش‌خرید کرده‌اند به بخش بتای بازی تایید شد.

تفاوت نسخه‌های مختلف بازی Battlefield 2042
تفاوت نسخه‌های مختلف بازی Battlefield 2042

نسخه استاندارد بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۲۲ اکتبر سال ۲۰۲۱، برابر با ۳۰ مهر ماه سال ۱۴۰۰ با قیمت ۵۹.۹۹ دلار برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی و با قیمت ۶۹.۹۹ دلار برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس منتشر خواهد.

در سوی دیگر کسانی که نسخه‌های Gold Edition با قیمت ۸۹.۹۹ دلار در رایانه‌های شخصی و ۹۹.۹۹ دلار در کنسول‌ها یا نسخه Ultimate Edition با قیمت ۱۰۹.۹۹ دلار در رایانه‌های شخصی و ۱۱۹.۹۹ دلار در کنسول‌ها را پیش‌خرید کنند، زودتر از دیگر کاربران و در تاریخ ۱۵ اکتبر برابر با ۲۳ مهر ماه به بازی Battlefield 2042 دسترسی پیدا می‌کنند.

مد جدید بازی Battlefield 2042 با نام Hazard Zone

طی روزهای اخیر اطلاعات جدیدی توسط افشاگران از مد جدید بازی Battlefield 2042 که Hazard Zone نام دارد منتشر شده و به‌گفته افشاگران این مد برگرفته از بازی محبوب Escape from Tarkov است. به گفته افشاگری که با نام Temporyal در شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شود این مد به‌زودی توسط استودیو DICE معرفی شده و در این مد بازیکنان در برابر دشمنانی کامپیوتری به‌جنگ رفته و باید بدون از دست دادن وسایل جمع آوری شده خود را به مکانی امن برسانند.

درکنار این هدف کلی، بازیکنان می‌توانند از راه‌های دیگر از منطقه خارج شوند، بااین حال برای دستیابی به این مناطق فرعی باید عملیاتی خاص را که می‌توانند شامل به‌دست آوردن آیتمی خاص شوند را تکمیل کنند. ماه گذشته تست بازی Battlefield 2042 به‌صورت درون شبکه‌ای در ایکس باکس و رایانه‌های شخصی انجام گرفت و استودیو DICE به‌دلیل بروز برخی مشکلات فنی تست بازی خود در پلی استیشن را به‌طور کامل لغو کرد. شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما تاریخ انتشار احتمالی بتای Battlefield 2042 درست است؟ نظر شما درباره بخش Hazard Zone چیست؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا