#مهسا_امینی

دلیل عدم حضور بتمن جرج کلونی در فیلم The Flash مشخص شد

Warner Bros اصلا از او نخواسته که این نقش را دوباره ایفا کند


مدتی پیش مشخص شد که بتمن جرج کلونی در فیلم The Flash حضور نخواهد داشت. حالا به تازگی این بازیگر در مراسم اکران زودهنگام فیلم جدیدی که اخیرا کارگردانی کرده، یعنی The Tender Bar از دلایل عدم بازی در فیلم مورد انتظار فلش گفته است.

اولین فیلم سینمایی اختصاصی شخصیت فلش با بازی ازرا میلر سال آینده‌ی میلادی اکران خواهد شد و در آن قرار است برای اولین بار در دنیای سینما شاهد دو بتمن متفاوت در یک فیلم باشیم. نقش یکی از این بتمن‌ها را بن افلک و دیگری را مایکل کیتون بازی خواهد کرد. افلک پیش از این در فیلم‌های Batman v Superman: Dawn of Justice ،Suicide Squad و Justice League نقش شوالیه‌ی تاریکی گاتهام را بازی کرده بود. همچنین مایکل کیتون هم حدود سی سال پیش در فیلم‌های Batman و Batman Returns به کارگردانی تیم برتون به عنوان بتمن ظاهر شده بود.

عده‌ای از طرفداران فکر می‌کردند که شاید عوامل تولید این فیلم قصد داشته باشند به جز بتمن بن افلک و مایکل کیتون، بتمن‌های دیگری را نیز در داستان این اثر جای دهند. حتی مدتی شایعه شده بود که کریستین بیل، بازیگر بتمن در سه‌گانه‌ی شوالیه‌ی تاریکی به کارگردانی کریستوفر نولان، برای ایفای نقش مجدد این شخصیت بازخواهد گشت که البته هنوز هم این خبر تائید یا تکذیب نشده است. زمانی هم گفته می‌شد شاید بتمن جرج کلونی در فیلم The Flash حضور پیدا کند که مدتی پیش این خبر تکذیب شد. او در فیلم Batman & Robin به کارگردانی جوئل شوماخر این نقش را بازی کرده بود. حالا خود جرج کلونی درباره‌ی دلایل عدم حضور خود در این اثر صحبت کرده است.

او اخیرا در مراسم اکران زودهنگام فیلم جدیدی که کارگردانی کرده یعنی The Tender Bar با رسانه‌ی Variety مصاحبه کرده است. او درباره‌ی دلیل عدم حضور بتمن جرج کلونی در فیلم The Flash گفته که شرکت Warner Bros اصلا از او نخواسته که این نقش را دوباره ایفا کند.

او در صحبت‌های خود می‌گوید:

آن‌ها از من این درخواست را نکردند. وقتی شما یک مجموعه را به شیوه‌ای که من نابود کردم، نابود کنید، معمولا وقتی فیلمی مثل The Flash ساخته می‌شود، آن‌ها تصمیم می‌گیرند تا راه‌های دیگری را امتحان کنند.

در همان مصاحبه، همسر جرج کلونی، امل رمزی کلونی، گفت که شوهرش هرگز به او اجازه‌ی تماشا فیلم Batman & Robin را نمی‌دهد. جرج کلونی سپس اضافه می‌کند که فیلم‌های خاصی وجود دارند که او به آن‌ها علاقه‌ای ندارد و همچنین نمی‌خواهد دیدن این فیلم باعث از بین رفتن احترام میان او و همسرش شود.

فیلم The Flash در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۳ آبان ۱۴۰۱) در سالن‌های سینما نمایش داده خواهد شد. اندی موسکیتی، کارگردانی فیلم‌های It و It Chapter Two وظیفه‌ی کارگردانی این اثر را بر عهده خواهد داشت و کریستینا هادسون، نویسنده‌ی فیلم‌های Bumblebee و Birds of Prey، فیلنامه‌ی آن را به نگارش درآورده است. او نویسندگی فیلمنامه‌ی Batgirl به کارگردانی عادل ال اربی و بلال فلاح را نیز بر عهده دارد. به جز ازرا میلر، بن افلک و مایکل کیتون، بازیگران دیگری از جمله ساشا کالی، کرسی کلمونس، ماریبل وردو، ران لیوینگستون، سائوسیر مونیکا جکسون، رودی منکوسو و لوک برندان فیلد نیز در فیلم The Flash به ایفای نقش پرداخته‌اند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا