کیم کارداشیان در یک طراحی هنری به بتمن تبدیل شد!

اثری جدید از باسلاجیک

کیم کارداشیان

اخیرا یک طراحی تازه از کیم کارداشیان (Kim Kardashian)، مدل معروف آمریکایی منتشر شده که در آن او را در قامت شوالیه گاتهام می‌بینیم! در حالی که این اثر از کمیک‌های Batman Beyond الهام گرفته شده است.

شکی وجود ندارد که کارداشیان امروزه یه عنوان یکی از بزرگ‌ترین مدل‌های آمریکایی حاضر در جهان شناخته می‌شود. با این حال، وقتی که بخواهیم او را با یک شخصیت ابرقهرمان مقایسه کنیم، بتمن کمترین شباهت با او را دارد! این در حالی است که برای مراسم Met Gala او تصویری از لباس‌های احتمالی خود در فضای مجازی منتشر کرده بود که شامل یک چکمه، نقاب و همچنین لباسی کاملا مشکی می‌شد. حال اگر این ترکیب را به دستان بزرگوار باسلاجیک بسپاریم، او می‌تواند طراحی بتمن خوبی را از کیم کارداشیان دربیارود!

در واقع کارداشیان هیچ شباهتی را با بروس وین ندارد، اما در یک زمینه هردو آن‌ها دارای قدرتی یکسان هستند؛ پول زیاد! حال اگر لباس‌های Met Gala او را هم به این ثروت اضافه کنیم، احتمالا نتیجه همان چیزی می‌شود که باسلاجیک در طراحی جدید خود به تصویر کشیده است. او این اثر هنری را با الهام‌گیری از کمیک‌های Batman Beyond کار کرده که درباره پسری به نام تری مک جینیس در سال ۲۰۴۰ است که بعد از بروس وین، تصمیم می‌گیرد تا شوالیه جدید گاتهام باشد. حال به نظر بعید می‌رسد که کارداشیان در نهایت به این شوالیه سیاه تبدیل شود، اما حداقل در طراحی انجام شده باید به باسلاجیک احسنت گفت.

همچنین حال که صحبت از داستان‌های کمیک Batman Beyond شد، لازم است بدانید که روایت آن توسط نویسندگان به عنوان یک جریان اصلی در خط داستانی تایید شده و هیچ بعید نیست که در آینده شاهد ساخت فیلم سینمایی آن در دنیای سینمایی DCEU باشیم. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که در حال حاضر، انواع و اقسام بتمن‌های مختلف در فیلم‌های DC حضور دارند و به همین جهت اینکه تری مک جینیس جای کدام‌یک از آن‌ها را می‌گیرد خود سوال بسیار جالبی است!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا