1%
  • 0/10

بازی‌های کلاسیک Baldur’s Gate به گیم پس می‌آیند؟

نسخه بهبودیافته دو بازی اول

بازی‌های کلاسیک Baldur’s Gate به گیم پس می‌آیند؟ ۰ ۱۶ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی های Baldur's Gate گیم پس

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی های کلاسیک Baldur’s Gate به‌زودی به گیم پس اضافه می‌شوند.

بدون تردید، بالدرز گیت ۳ یکی از موفق‌ترین آثار چند سال اخیر به شمار می‌رود که به لطف گیم‌پلی هیجان‌انگیز خود توانسته جایزه بهترین بازی سال در استیم و گیم اواردز را به خود اختصاص دهد. به دنبال موفقیت این عنوان، بسیاری از هوادارها به تجربه دو بازی نخست مجموعه ترغیب شدند که ظاهرا خبر خوشی برای مشترکین گیم پس در راه است.

به بیان دقیق‌تر، شرکت مایکروسافت به تازگی در پیامی خطاب به کاربرهای خود اعلام کرده که نسخه بهبودیافته دو بازی بالدرز گیت به‌زودی در ایکس باکس گیم پس عرضه خواهد شد. هرچند، هنوز تاریخی برای انتشار عناوین در این سرویس از سوی ردموندی‌ها مشخص نشده و چه بسا صحت این خبر نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

متن بیانیه مایکروسافت در این خصوص به شرح زیر است:

بار دیگر دو بازی نقش آفرینی و کلاسیک را تجربه کنید. قهرمان‌های خود را با استفاده از گزینه‌های سفارشی متعدد خلق کنید، متحدان شجاع را به خدمت خود دربیاورید و برای یافتن پاداش و حقیقت در قلمروها، ماجراجویی خود را آغاز کنید. بازی بالدرز گیت ۱ و بالدرز گیت ۲ را با گیم پس تجربه کنید.

بسیاری از بازیکن‌ها بر این باور هستند که این پیام احتمالا به طور اشتباه به کاربرها ارسال شده باشد؛ چرا که مایکروسافت به تازگی فهرست بازی‌های جدید گیم پس در نیمه نخست ماه ژانویه را به اشتراک گذاشت و بازی های Baldur’s Gate در آن حضور ندارند. البته، ممکن است که این دو عنوان در نیمه دوم ماه به سرویس اضافه شوند.

برخلاف احتمال انتشار دو بازی قدیمی بالدرز گیت در گیم پس، بهتر است بدانید که استودیو لارین هیچ برنامه‌ای برای عرضه نسخه سوم مجموعه در این سرویس اشتراکی ندارد. اگر خاطرتان باشد، سون وینکه، بنیان‌گذار لارین، مدتی قبل در گفت‌وگویی اعلام کرد که بالدرز گیت ۳ اثر بسیار بزرگی است و با توجه به نبود سیستم پرداخت درون برنامه‌ای در آن، منطقی است که تنها راه درآمدزایی استودیو، فروش مستقیم بازی است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments