1%
  • 0/10

تماشا کنید: توطئه علیه پسران بد در تریلر فیلم Bad Boys 4

رونمایی از نام کامل و رسمی

تماشا کنید: توطئه علیه پسران بد در تریلر فیلم Bad Boys 4 ۰ ۰۸ فروردین ۱۴۰۳ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو سونی پیکچرز در اقدامی غیرمنتظره نخستین تریلر فیلم Bad Boys 4 را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

پسران بد (Bad Boys) نام یک مجموعه فیلم‌های اکشن است که پس از اکران قسمت دوم در سال ۲۰۰۳ میلادی بنا به دلایلی به دست فراموشی سپرده شد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه سونی پیکچرز با همکاری دو کارگردان به نام‌های عادل العربی (Adil El Arbi) و بلال فلاح (Bilall Fallah) قسمت سوم را ساخت و حدوداً دو دهه بعد راهی سینماهای سراسر جهان کرد؛ اثری که از قضا مورد استقبال قرار گرفت و به فروش بالایی دست یافت.

در پی عملکرد موفقیت آمیز فیلم Bad Boys for Life در باکس آفیس جهانی، سونی از ساخت قسمت چهارم پسران بد خبر داد. اثر مزبور اوایل سال گذشته میلادی جلوی دوربین آمد و پس از مدتی بخاطر اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی با توقف مواجه شد. با اتمام اعتصاب‌ها، پروژه جلوی دوربین بازگشت و روند ضبط صحنه‌ها نهایتاً اوایل ماه جاری میلادی به انتها رسید.

سونی پیکچرز در اقدامی غیرمنتظره اولین تریلر فیلم Bad Boys 4 را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است. این ویدیو بیش از سه دقیقه زمان داشته و اطلاعات زیادی را از فیلمنامه در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد. سروان کونراد هاوارد مرده و گروهی نامشخص برای او پاپوش دوخته‌اند. بطوری که گمان می‌شود سال‌ها با کارتل مواد مخدر همکاری داشت. مایک و مارکوس که نمی‌توانند چنین اتهامی را تحمل کنند، تصمیم می‌گیرند بیگناهی هاوارد را به اثبات برسانند.

البته شرایط برای مایک و مارکوس مطابق انتظار پیش نرفته و خودشان در لیست افراد تحت تعقیب پلیس قرار می‌گیرند. نکات مهمی که اولین تریلر فیلم Bad Boys 4 در خود جای داده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. با توجه به آن، می‌توان انتظار داشت تعدادی از شخصیت‌های جدید مجموعه که برای نخستین بار در قسمت سوم معرفی شده بودند، در قسمت چهارم بازگردند. همچنین در نمایی کوتاه، اریک دین (Eric Dane) را می‌بینیم که نقش منفی را ایفا می‌کند.

یوان گریفید (Ioan Gruffudd) که با نقش آقای شگفت انگیز در میان سینماروها شناخته می‌شود، نقشی نامشخص را بر عهده داشته و از همه مهمتر، در تریلر حاضر نیست. ظاهراً سازندگان می‌خواهند مخاطبان را غافلگیر کنند. در ضمن، عنوان قسمت چهارم پسران بد مشخص شده و این فیلم قرار است با نام Bad Boys: Ride or Die از تاریخ ۱۸ خرداد (مصادف با ۷ ژوئن) اکران شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments