#مهسا_امینی

کاراکتر Baby Yoda به ماینکرفت اضافه شد

توانایی‌ها و مکانیک‌های کاراکتر مشخص شده است

کاراکتر Baby Yoda به ماینکرفت

به لطف یکی از طرفداران بازی ماینکرفت و سریال جدید The Mandalorian کاراکتر بامزه‌ی Baby Yoda به این عنوان اضافه شد که مکانیک‌ها و توانایی‌های خاص خودش را دارد.

نام Baby Yoda  در حال حاضر برای اکثر افراد آشنا است. شخصیت بسیار بامزه‌ی سریال جدید The Mandalorian که دل بسیاری را ربوده و در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سری جنگ ستارگان است. یک کاربر در یوتیوب به نام Miles Playz با استفاده از کد نویسی و توانایی ساخت کاراکتر در بازی ماینکرفتف موفق شد که شخصیت بامزه‌ی Baby Yoda را به این بازی اضافه کند و به صورت رایگان در دسترس عموم قرار دهد.

Miles Playz در یک ویدیوی ۹ دقیقه‌ای در خصوص مکانیک‌ها و توانایی‌های مختلف این کاراکتر در ماینکرفت صحبت کرد. مانند سریال The Mandalorian این شخصیت توانایی استفاده از Force را دارد و همین باعث ایجاد آسیب به دشمنان می‌شود. برای بازی ماینکرفت سه مکانیک فورس تعریف شده است؛ یکی از آنها دشمنان بازی را بالا می‌برد و از ارتفاع خیلی زیاد به زمین می‌کوبد، دیگری می‌تواند با توانایی Force دشمن را به آسمان و دور دست‌ها پرت کند و در آخرین آنها مانند توانایی موجود در فیلم‌ها، می‌تواند دشمن را در هوا آسیب بزند.

کاراکتر Baby Yoda شامل صداگذاری مخصوص خود در Minecraft می‌شود. او در اکثر موارد به دنبال شما خواهد آمد، همچنین Miles Playz برای بامزه کردن این کاراکتر توانایی سوپ خوردن را به این کاراکتر اضافه کرده است.

پیش از این افرادی بودند که با کمک ماد، این کاراکتر بامزه و دوست داشتنی را به بازی Star Wars Battlefront 2 اضافه کرده بودند. با توجه به شهرت بسیار زیاد کاراکتر Baby Yoda و استقبال از اضافه شدنش به ماینکرفت به نظر می‌رسد که به زودی شاهد ساخت ماد‌های بیشتری از این شخصیت در بازی‌ها باشیم.

شخصیت Baby Yoda برای اولین بار در سریال جنگ ستارگان با نام The Mandalorian معرفی شد. این سریال در شبکه‌ی +Disney در حال پخش است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا