بازی Axiom Verge 2 به طور رسمی رونمایی شد

سال آینده‌ی میلادی منتظر انتشار این عنوان باشید

رونمایی بازی Axiom Verge 2

استودیوی Thomas Happ Games به طور ناگهانی در جریان جدیدترین قسمت برنامه‌ی اینترنتی Nintendo’s Indie World از بازی Axiom Verge 2 رونمایی کرد.

قسمت اول Axiom Verge یک عنوان اکشن ماجرایی ساید اسکرولر است که در سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر شد و یکی از بهترین عناوین مستقل آن سال لقب گرفت. رونمایی از این بازی با یک تریلر اتفاقی بود که انتظارش را نداشتیم و غافل‌گیرمان کرد. این بازی با این‌که قسمت دوم خطاب شده است، اما در واقع یک پیش‌درآمد برای قسمت اول به حساب می‌‌آید و به گذشته و ریشه‌های دنیای این سری می‌پردازد.

قسمت دوم همچون اثر قبلی یک اکشن سایداسکرولر شبیه به مترویدهای کلاسیک است و با استفاده از توانایی‌های مختلف به جنگ دشمنان و باس‌های عظیم می‌روید. نکته‌ی جالب درباره‌ی این سری، ساخته شدنشان توسط تنها یک نفر به نام Thomas Happ است؛ مسئله‌ای که فاصله‌ی تقریبا پنج ساله‌ی بین انتشار قسمت اول و دوم را توجیه می‌کند. در بازی جدید قرار است شاهد کاراکترها و دشمنان جدید، سلاح‌های جدید و یک دنیای کاملا تازه باشید.

بازی تازه رونمایی شده‌ی Axiom Verge 2 در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد و در حال حاضر تنها نینتندو سوییچ به عنوان پلتفرم انتشار ذکر شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا