1%
  • 10/10

تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی بازی Avowed

انتشار در پاییز پیش‌رو

تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی بازی Avowed ۰ ۳۰ دی ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

استودیو آبسیدین اینترتینمنت دقایقی پیش تریلر جدیدی از گیم پلی بازی مورد انتظار Avowed پخش کرد.

دقایقی پیش رویداد ایکس باکس دولوپر دایرکت برگزار شد که در همان ابتدا، استودیوی آبسیدین اینترتینمنت تریلری از گیم پلی بازی Avowed به اشتراک گذاشت. شما در این بازی نقش یک مامور از امپراتوری آدیر را بر عهده می‌گیرید که برای بررسی یک طاعون جادویی به سرزمین‌های زنده می‌رود.

تریلر جدید گیم پلی بازی روی نمایش مبارزات جادویی و سیستم شخصی‌سازی تمرکز دارد که حسابی هیجان‌انگیز به نظر می‌رسند. از طرفی، شما در طول گیم پلی می‌توانید انتخاب‌هایی داشته باشید که هر یک روی چالش‌ها تاثیرگذار بوده و عواقب منحصر به فردی دارند.

برای مثال، در بخشی از این ویدیو شاهد نمایش یک ماموریت جانبی هستیم که باید تعدادی از سربازهای افتاده را کشف کنید. در این میان، یک سرباز فرار کرده که اگر داستان او را باور کنید، همه چیز طور مسالت‌آمیز به پایان می‌رسد، اما اگر با او رودررو شوید، باید وارد یک نبرد چالش‌برانگیزی شوید. عواقب این اقدامات نیز در زمان بازگشت به شهر مشخص خواهد شد.

بازی Avowed هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه ندارد، اما طبق گفته مایکروسافت، در پاییز سال ۲۰۲۴ میلادی به صورت انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر منتشر خواهد شد. ناگفته نماند که این بازی از همان روز اول عرضه به سرویس اشتراکی گیم پس اضافه می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments