1%
  • 0/10

تریلر پارت آخر فصل چهارم انیمه Attack on Titan

تریلر و تاریخ انتشار پارت نهایی انیمه تایتان مهاجم

تریلر پارت آخر فصل چهارم انیمه Attack on Titan ۳۲ ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ اخبار انیمه کپی لینک

تریلر پارت آخر فصل چهارم انیمه Attack on Titan، نبرد پایانی هیجان انگیز بین ارن یائگر (Eren Jaeger) و دوستان سابقش را نشان می‌دهد. این تریلر اکشن، نگاهی کوتاه به طرفداران از آنچه که قرار است در پارت نهایی ببینند، داد.

تریلر نیم دقیقه‌ای پارت آخر فصل چهارم انیمه Attack on Titan، نبرد نهایی مورد انتظار طرفداران را به نمایش گذاشت. در این نبرد ارن یائگر با تمام توان خود در مقابل متحدان سابقش قرار میگیرد. این تریلر نگاهی کوتاه به پارت نهایی این انیمه بود که طرفداران در سراسر جهان منتظر انتشار آن بودند. شخصیت‌های مورد علاقه بینندگان مانند لیوای آکرمن (Levi Ackerman)، میکاسا آکرمن (Mikasa Ackerman) و پیک فینگر (Pieck Finger) نیز در تریلر حضور پیدا کردند. علاوه بر این، این ویدیو تاریخ اکرانی را که به تازگی شایعه شده بود نیز تایید کرد. پارت نهایی این انیمه پرطرفدار و دیدنی قرار است در روز سیزدهم آبان ماه (November 4th) منتشر شود.

انیمه حمله به تایتان / تایتان مهاجم (Attack on Titan) بر اساس مجموعه مانگای بسیار محبوب هاجیمه ایسایاما (Hajime Isayama) با همین نام، در قالب یک سریال اکشن جذاب ساخته شده است. داستان تایتان مهاجم در دنیایی اتفاق می‌افتد که در آن انسان نماهای غول پیکر آدم خوار که با نام تایتان شناخته شده‌اند، انسان‌ها را مجبور کرده‌اند تا برای زنده ماندن پشت سه دیوار عظیم پنهان شوند. قسمت اول این سریال در سال دوهزار و سیزده زیر نظر استودیو Wit به نمایش درآمد و از آن زمان به دلیل انیمیشن دیدنی، خط داستانی جذاب و مضامین مفهومی به یکی از محبوب‌ترین عناوین انیمه در تمام دوران‌ها تبدیل شده است.  انیمه AoT در رابطه با مفاهیمی همچون آزادی و جنگ در راه بدست آوردن آزادی و همچنین تاثیرات آن است. این انیمه حتی جایزه معتبر محتوای دیجیتال سال (Digital Content of the Year Award) را که توسط وزارت امور داخلی و ارتباطات دولت ژاپن ارائه میشود را نیز دریافت کرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

32 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments