پوستر نیمه‌ دوم فصل پایانی Attack on Titan از راه رسید

تاریخ انتشار دقیق هنوز مشخص نیست

پوستر نیمه‌ دوم فصل پایانی Attack on Titan

استودیو MAPPA در جریان رویداد آنلاینی که به مناسب دهمین سالگرد تاسیس برگزار کرد، پوستر نیمه‌ دوم فصل پایانی Attack on Titan را به اشتراک گذاشت.

استودیوهای ژاپنی طی دهه‌های اخیر تعداد قابل‌توجهی از مانگاها را به انیمه‌ای سریالی تبدیل کرده و روی آنتن برده‌اند. یکی از آن‌ها، سریال Attack on Titan است که نه تنها در سرزمین آفتاب تابان، بلکه در سراسر جهان طرفداران پروپاقرص زیادی دارد. داستان درباره انسان‌های بازمانده‌ای است که به دلیل حمله متعدد موجوداتی عظیم سه دیوار ساخته و داخل آن پناهگاه گرفته‌اند. دیوارها به دلیل ضخامت و ارتفاع زیاد مفید واقع شده و جلوی حملات بیشتر تایتان‌ها را می‌گیرند؛ موجوداتی که به انسان شبیه بوده اما اندازه بسیار بزرگتری دارند. آرامش حکمفرما است که تا اینکه تایتانی غول‌آسا پدیدار شده، دیوار سوم را از بین برده و مسیر را برای حمله تایتان‌های کوچک هموار می‌کند. این اتفاق، تاثیر غیرقابل‌انکاری بر زندگی شخصیت‌های مهم دارد.

انتظارها به پایان رسید و پخش فصل پایانی Attack on Titan از اواخر دسامبر سال گذشته میلادی آغاز شد. با پخش چند قسمت، گمانه‌زنی‌هایی به وجود آمد مبنی بر اینکه داستان با فصل کنونی به انتها نرسیده و احتمالا شاهد رونمایی از یک فیلم سینمایی خواهیم بود؛ زیرا داستان در آن زمان روندی به خود گرفته بود که نمی‌توانست طی قسمت‌های باقی مانده تمامی اتفاقات مهم مانگا را پوشش داده و آن‌ها را به تصویر بکشد. در حالی که طرفداران خود را برای رونمایی از انیمه سینمایی آماده کرده بودند، استودیو MAPPA اعلام کرد قسمت‌های ۶۰ الی ۷۵ در واقع نیمه اول فصل پایانی بوده و ۱۶ قسمت باقی مانده طی ماه‌های آتی روی آنتن خواهند آمد.

استودیو MAPPA اخیرا یک رویداد آنلاین به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس خود برگزار کرد. در جریان رویداد اتفاقات متعددی رخ داد که یکی از آن‌ها انتشار پوستر نیمه‌ دوم فصل پایانی Attack on Titan بود. متاسفانه جزئیات دیگری به اشتراک گذاشته نشد تا طرفداران همچنان مجبور باشند عطش خود برای شنیدن اخبار بیشتر را تحمل کنند. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

انتشار پوستر نیمه‌ دوم فصل پایانی Attack on Titan تنها اتفاقی نیست که در رویداد آنلاین MAPPA  رخ داد. استودیو ژاپنی همچنین اولین تریلر Chainsaw Man را به اشتراک گذاشت. داستان در دنیایی تخیلی روایت می‌شود؛ جایی که شیاطین از ترس انسان‌ها به وجود می‌آیند. شخصیت اصلی دنجی نام داشته و به کمک یک شیطان که حکم حیوان خانگی را برایش دارد، به شکار دیگر شیاطین می‌پردازد. او در یکی از ماموریت‌های خود شکست خورده و در آستانه مرگ قرار می‌گیرد. در چنین شرایطی، جسم دنجی و شیطانش ترکیب شده و یک موجود جدید به وجود می‌آید.

استودیو MAPPA همچنان نسبت به تاریخ انتشار نیمه‌ دوم فصل پایانی Attack on Titan سکوت اختیار کرده و تاریخ انتشار دقیق را اعلام نکرده است. تنها می‌دانیم در زمستان سال ۲۰۲۲ میلادی از راه می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا