نیمه‌ دوم فصل آخر حمله به تایتان چه زمانی پخش می‌شود؟

اوایل سال آینده منتظر قسمت جدید باشد

نیمه‌ دوم فصل آخر حمله به تایتان

استودیو MAPPA به واسطه یک بیانیه کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر، ماه انتشار نیمه‌ دوم فصل آخر حمله به تایتان را اعلام کرده است.

بسیاری از مانگاهای محبوب ژاپنی طی دو دهه گذشته به مدیوم تلویزیون راه یافته‌اند که یکی از آن‌ها Attack on Titan است. محصول استودیو ویت نخستین بار در آوریل سال ۲۰۱۳ میلادی روی آنتن رفت و طی مدت زمان کوتاهی توانست به طرفداران فراوانی را در سراسر جهان دست یابد. دلایل مختلفی در رخ دادن این اتفاق دخیل بوده‌اند که از شاخص‌ترین‌ها می‌توان به داستان، شخصیت‌پردازی و موسیقی متن کم‌نقص اشاره کرد.

داستان حمله به تایتان در یک دنیای تخیلی روایت می‌شود. انسان‌ها در پی ظهور موجوداتی عظیم‌الجثه مجبور شدند خانه و زمین‌های خود را ترک کرده و همگی داخل یک شهر ساکن شوند؛ شهری که به وسیله دیوارهای ضخیم و بلندی محافظت می‌شود. شخصیت اصلی هم فردی به نام ارن یگر است که پس از تماشای قتل مادرش توسط یکی از تایتان‌ها مصمم می‌شود از آن‌ها انتقام بگیرد. در همین راستا، به نیروهای نظامی می‌پیوندد. ادامه داستان حول محور تلاش‌های او و دوستانش برای مبارزه با موجودات غول‌آسا و صد البته افشای رازهایی می‌چرخد که در پشت پرده پنهان شده است.

اولین قسمت فصل چهارم و پایانی Attack on Titan اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی پخش شد. با انتشار چند قسمت، طرفداران با در نظر گرفتن روندی که داستان در پیش گرفته بود به این نتیجه رسیدند که ۱۶ قسمت برای پوشش تمامی اتفاقات مهم کافی نبوده و این سریال محبوب قطعا ادامه خواهد یافت. گمانه‌زنی‌ها به حقیقت تبدیل شد و استودیو MAPPA اعلام کرد چند قسمت دیگر هم در دست ساخت بوده و در زمستان سال آینده میلادی از راه می‌رسد. MAPPA که به جای استودیو ویت مسئولیت ساخت را بر عهده گرفته بود، آن زمان وارد جزئیات نشد و اشاره‌ای به تاریخ دقیق نکرد.

استودیو به واسطه یک متن کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر، ماه انتشار نیمه‌ دوم فصل آخر حمله به تایتان را اعلام کرده است. طبق آنچه در متن آمده، قسمت هفدهم در تاریخ نامشخصی از ماه ژانویه (مصادف با ۱۱ دی ۱۱ بهمن سال ۱۴۰۰) از طریق شبکه NHK General TV روی آنتن خواهد رفت. سازندگان بار دیگر از ارائه جزئیات خودداری کرده‌اند اما حالا که بازه انتشار مشخص شده، می‌توان با اطمینان گفت طی ماه‌های آتی آیتم‌های تبلیغاتی متعددی مانند تریلر، پوستر یا تصویر به فضای مجازی می‌آیند. به هر حال، فاصله زمانی چندانی با زمان مورد نظر نداریم.

استودیو MAPPA به صورت همزمان روی نیمه دوم فصل چهارم حمله به تایتان و Chainsaw Man کار می‌کند. Chainsaw Man بر اساس مانگایی به همین نام تولید شده و درباره دنجی است که همراه یک شیطان به شکار دیگر شیاطین می‌پردازد. او در یکی از ماموریت‌های خود شدیدا زخمی شده و در آستانه مرگ قرار می‌گیرد. در چنین شرایطی، جسم دنجی و شیطان مزبور ترکیب شده و یک موجود تازه به وجود می‌آید. در ضمن، این اثر فعلا تاریخ انتشار ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا