هتل‌های گیمینگ آتاری در هشت شهر آمریکا افتتاح می‌شوند

هتل دارای سالن ورزش‌های الکترونیک و اتاق‌های مجهز به کنسول است

هتل‌های گیمینگ آتاری

شرکت آتاری قصد دارد در هشت شهر مختلف ایالت متحده‌ی آمریکا هتل‌های گیمینگ بسازد که در آن‌ها اتاق‌هایی مجهز به کنسول و سالن‌هایی برای برگزاری مسابقات داشته باشد.

بسیاری با شرکت آتاری و کنسول‌ محبوب آن یعنی Atari 2600 خاطره دارند. این شرکت در سال ۱۹۷۲ میلادی تاسیس و با معرفی و عرضه‌ی کنسول‌های خانگی خود به یکی از قطب‌های مهم صنعت بازی‌های ویدیویی تبدیل شد. امروزه این کمپانی بزرگ توجه چندانی به توسعه‌ی بازی‌ها ندارد و تنها به عنوان ناشر و توزیع‌کننده برخی از عناوین کار می‌کند. همچنین دو سال گذشته این کمپانی آخرین کنسول خود را با نام Atari VCS معرفی کرد. این کنسول توانایی اجرای بازی‌های قدیمی این کمپانی و اجرای پخش زنده در پلتفرم‌های مختلف استریم را دارد و قرار است در مارس سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شود.

حال این شرکت قصد دارد که هتل‌های گیمینگ با تم آتاری و بازی‌های ویدیویی در هشت شهر مختلف واقع در ایالات متحده‌ی آمریکا بسازد. هتل‌های آتاری در اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی در شهر‌های فینیکس، سن خوزه، سان فرانسیسکو، سیاتل، شیکاگو، دنور، لاس وگاس و آستین شروع به ساخت خواهند کرد. از ویژگی‌های مهم این هتل‌ها می‌توان به تم آن اشاره کرد. همچنین اتاق‌های آن به کنسول‌ها و حتی دستگاه‌های واقعیت مجازی مجهز می‌‎شوند. آتاری اعلام کرده که در داخل این ساختمان‌ها استادیوم‌هایی برای رویدادهای ورزش‌های الکترونیک خواهد ساخت. در کنار این موضوع آتاری قصد دارد یک هتل کامل بنا کند و در کنار ویژگی‌های گیمیگ هتل‌ها، ویژگی‌های یک هتل خوب مانند وجود اتاق‌های ملاقات، بدن‌سازی، رستوران، سینما و غیره را در خود داشته باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا