برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی جدید Assassin’s Creed تاخیر خورده یا شاید هم لغو شده است!

شاید تا ۲۰۲۳

بازی جدید Assassin’s Creed تاخیر خورده یا شاید هم لغو شده است! ۰ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید Assassin's Creed

بازی جدید Assassin’s Creed طبق گفته یکی از کاربرانی که اطلاعات مهمی را لو داده، ممکن است کنسل شده باشد. به نحوی که احتمالا به جای یک داستان فوق‌العاده جذاب درباره شاه ریچارد انگلستان (Richard)، باید شاهد چیز دیگری باشیم.

سال گذشته بازی Assassin’s Creed Valhalla تقریبا همزمان با تاریخ عرضه کنسول‌های نسل نهمی عرضه شد تا سفر از اسکاندیناوی به انگلستان را در کیفیت 4K و نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه در اختیار کاربران قرار دهد. این بازی که در بررسی‌های انجام شده نمره خوبی را هم از منتقدان و هم طرفداران دریافت کرده، در واقع سبکی میان آنچه که در گذشته سری دیده بودیم و گیم پلی دو عنوان Origins و Odyssey را ارائه می‌کند. با این وجود مبارزه کردن به این عنوان تنها به سبک یک وایکینگ خشن انجام می‌شود!

به هر حال Valhalla توانست خط داستانی پیش از شکل‌گیری فرقه اساسین (یا همان حشاشین) را به دنیای پس از آن پیوند دهد. با این حال نحوه پایان بازی دقیقا به شکلی انجام شد که به وجود حداقل یک دنباله در سال‌های آینده اشاره داشت؛ دنباله‌ای که قرار بود درباره شاه ریچارد اول انگلستان و جنگ‌های صلیبی باشد. چنین خط داستانی چند ماه پیش توسط برخی از کاربران لو رفته بود که توسط استودیو یوبیسافت سوفیا (Ubisoft Sofia) در دست کار قرار گرفته بود که واقعا فوق‌العاده به نظر می‌رسد. چراکه اگر به خاطر داشته باشید، شکل‌گیری گروه اساسین‌ها در سرزمین ماسیاف (Masyaf) در بازی Assassin’s Creed 1 در زمانی نزدیک به جنگ‌های صلیبی بوده است!

داستان و گیم پلی بازی جدید Assassin’s Creed بسیار متفاوت در نظر گرفته شده بود

در بازی جدید سری، طبق اطلاعات لو رفته قرار بوده تا همه چیز کاملا متفاوت طراحی شود. به نحوی که دیگر خبری از سبک جهان‌باز (Open World) نبوده و می‌توان گفت که نتیجه‌ای مشابه با بازی Uncharted مد نظر بوده است. در این عنوان هر مرحله نقشه بزرگی دارد و داستان به صورت خطی بیان می‌شود که در سری Assassin’s Creed کاملا بی‌سابقه است.

حال شاید فکر کنید که این کار ممکن است همه چیز را خراب کرده و همان بهتر که پروژه آن را کنسل کرده‌اند! اما بهتر است بدانید که نوآوری در هرچیز ممکن است در نهایت منجر به جذب طرفداران بیشتر شود. از طرفی نیز ممکن است این سبک و حالت تنها برای بخش داستان جهان آینده بازی (جایی که آخرین بار یک قاتل دوره وایکینگ‌ها را به زمان حال آوردیم)، در نظر گرفته شده باشد. درست به مانند برخی مراحلی که در بازی Assassin’s Creed 3 با شخصیت دزموند مایلز (Desmond Miles) دنبال می‌کردیم.

به هر حال اینکه این داستان و بازی جدید Assassin’s Creed کاملا کنسل شده یا اینکه هنوز در دست ساخت قرار دارد، فعلا در حد یک شایعه باقی می‌ماند. با این وجود کاربری که سال گذشته اطلاعات بسیاری را از عنوان Valhalla به درستی لو داده بود، درباره ساخت بازی جدید اعلام کرده که ممکن است تا سال ۲۰۲۳ منتظر بمانیم. در حال حاضر استودیوهای یوبیسافت در حال کار روی پروژه‌های دیگر و همچنین بسته‌های الحاقی بیشتر برای Assassin’s Creed Valhalla هستند، و از این جهت عرضه نشدن عنوان جدید در سری تا حداقل دو سال آینده منطقی به نظر می‌رسد.

اما نظر شما درباره عنوان بعدی در سری Assassin’s Creed چیست؟ آیا احتمال دارد که کل بازی در جهان آینده روایت شود؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments