انتخاب کاراکتر اصلی زن یا مرد در Assassin’s Creed Valhalla میسر خواهد بود

هنوز مشخص نیست این انتخاب در روند بازی تاثیر می‌گذارد یا خیر

انتخاب کاراکتر اصلی زن یا مرد در Assassin’s Creed Valhalla میسر خواهد بود پویان ذاکرفتحی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Assassin's Creed Valhalla

همان گونه که برای اولین بار در Assassin’s Creed: Odyssey تجربه کردیم، بازی Assassin’s Creed Valhalla هم به بازیکنان حق انتخاب بین دو کاراکتر مرد یا زن می‌دهد.

جدیدترین قسمت فرانچایز محبوب Assassin’s Creed با نام Valhalla اخیرا معرفی شد. داستان بازی در مناطقی از شمال اروپا و در عصر وایکینگ‌ها رخ می‌دهد؛ در تریلر چهار دقیقه‌ای منتشر شده با شخصیت اصلی Eivor و محیط‌هایی از بازی آشنا شدیم. این قسمت از بازی توسط Ubisoft Montreal توسعه داده شده است، شعبه‌ای از این کمپانی فرانسوی که با دو عنوان Assassin’s Creed IV: Black Flag و Assassin’s Creed: Origins شناخته شده است.

در عنوان Assassin’s Creed Valhalla بازیکنان همانند نسخه‌ی Odyssey می‌توانند شخصیت اصلی را بین دو کاراکتر مرد یا زن انتخاب کنند. در نسخه‌ی Odyssey شما می‌توانستید شخصیت اصلی را بین دو کاراکتر Alexios و Kassandra که خواهر و برادر بودند، انتخاب کنید. در نسخه‌ی جدید بازی فرقی ندارد که کاراکتر مرد یا زن را انتخاب کنید، در هر صورت نام شخصیت اصلی Eivor است و هنوز نمی‌دانیم که رابطه بین این دو کاراکتر چیست، و وقتی که یکی را انتخاب می‌کنیم دیگری باز هم در بازی حضور خواهد داشت یا خیر. هنوز هیچ اصلاعات یا تصویری از شخصیت زن بازی منتشر نشده است، اما امیدواریم در تریلر‌های آینده از این بازی زودتر با این کاراکتر آشنا شویم.

Assassin’s Creed Valhalla قرار است در تعطیلات سال نو میلادی برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه شود. بازی روی رایانه‌های شخصی انحصارا توسط فروشگاه Epic Games به فروش خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا