بازی Assassin’s Creed Valhalla به صورت تک نفره اجرا می‌شود

برخی از مؤلفه‌های آنلاین در این بازی وجود دارند

بازی Assassin’s Creed Valhalla به صورت تک نفره اجرا می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Assassin's Creed Valhalla

استودیو یوبی‌سافت (Ubisoft) می‌گوید Assassin’s Creed Valhalla یک بازی تک نفره خواهد بود.

بعد از انتشار خبرهای مختلف درمورد بازی در حال ساخت یوبی‌سافت، اخیرا این استودیو با انتشار یک تریلر از بازی Assassin’s Creed Valhalla رونمایی و طرفداران سری Assassin’s Creed را هیجان‌‌زده کرد. طبق تریلر و تصاویر منتشر شده، محتوای این بازی قرار است درمورد وایکینگ‌ها باشد و برخی از ماجراهای تاریخی این قشر را به تصویر بکشد؛ البته هنوز جزئیات دقیقی از داستان آن منتشر نشده است. با این‌حال یوبی‌سافت اطلاعات قابل توجه تازه‌ای از گیم‌پلی این عنوان وایکینگی ارائه کرده است.

آن دسته از افرادی که یک اثر کوآپ جدید را از سری Assassin’s Creed انتظار داشتند، باید بدانند که این تجربه در Valhalla اتفاق نخواهد افتاد. یوبی‌سافت تایید کرده بازی Assassin’s Creed Valhalla قرار است به صورت تک نفره اجرا شود و دارای سیستم کوآپ نخواهد بود. البته این استودیوی سرشناس گفته بازی جدیدش از برخی مؤلفه‌های آنلاین پیروی می‌کند اما توضیحی درمورد جزئیات و چگونگی آن ارائه نکرده است. جدیدترین توضیحات یوبی‌سافت را درمورد Valhalla بخوانید:

یک Eivor شوید؛ مهاجمی توانمند وایکینگی که قبیله‌ی خود را از سواحل سخت نروژ به خانه‌ی جدیدی در میان مزارع سرسبز انگلیس در قرن نهم هدایت می‌کند. دنیای آزاد، مرموز و زیبا را کشف کنید؛ جایی که در آن با دشمنان بی‌رحم مقابله می‌کنید، قلعه‌ها را از بین می‌برید، قبیله‌ی خود را می‌سازید و اتحاد‌ تازه‌ای را برای جلب شکوه و جایگاه در Valhalla بوجود می‌آورید.

این بازی اکشن نقش‌آفرینی در تعطیلات سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا