حجم Assassin’s Creed Valhalla روی تمامی پلتفرم‌ها مشخص شد

انتشار جزئیات به‌روزرسانی روز نخست

حجم Assassin’s Creed Valhalla

یوبیسافت با انتشار یک پست روی وب سایت رسمی خود، حجم Assassin’s Creed Valhalla و جزئیات مربوط به به‌روزرسانی روز عرضه‌اش را اعلام کرد.

معنای گلد شدن یک بازی طی دهه‌های اخیر تغییر زیادی کرده است. در گذشته وقتی فرایند ساخت به این مرحله می‌رسید، یعنی توسعه به پایان یافته و کارمندان استودیو تا آغاز پروژه‌ی بعدی می‌توانند مدتی را به استراحت بگذارنند اما امروزه چنین چیزی را شاهد نیستیم. استودیوهای بازی‌سازی این روزها علی‌رغم گلد شدن یک محصول به کار روی آن ادامه می‌دهند تا نواقص باقی‌مانده را رفع کنند. این بهبودها معمولا در قالب به‌روزرسانی روز عرضه منتشر می‌شوند.

یوبیسافت با انتشار یک پست روی وب سایت رسمی خود، حجم Assassin’s Creed Valhalla روی هر یک از پلتفرم‌ها و جزئیات مربوط به به‌روزرسانی روز عرضه‌اش را به اشتراک گذاشت. بر این اساس، جدیدترین نسخه‌ی اساسینز کرید روی تمامی پلتفرم‌ها به جز ایکس‌باکس وان ۴۵ گیگابایت حجم دارد. نسخه‌ی ایکس‌باکس وان هم ۴۴ گیگابایت فضا اشغال می‌کند. نکته‌ی جالب ماجرا اینجا است که رقم اعلام‌شده برای رایانه‌های شخصی در تضاد با گفته‌های پیشین سازندگان قرار دارد. ناشر فرانسوی چندی پیش مشخصات مربوط به سیستم مورد نیاز و پیشنهادی Valhalla را منتشر کرده بود که از حجم ۵۰ گیگابایتی بازی روی پی‌سی خبر می‌داد. در ضمن، به‌روزرسانی روز عرضه نکته‌ی خاصی را در خود جای نداده و مطابق انتظار، عملکرد کلی را بهبود می‌بخشد. در ادامه می‌توانید جزئیات مربوط به این به‌روزرسانی را به صورت کامل مطالعه کنید:

  • ایجاد تعادل در بخش‌های مختلف
  • رفع ایراد تعدادی از ماموریت‌ها
  • بهبود عملکرد و ثبات
  • رفع باگ‌های مختلف
  • اضافه کردن فایل‌های صوتی بر اساس کشوری که کاربر در آن زندگی می‌کند
  • اضافه کردن بخش Codex به منوی بازی

اگر با Codex آشنایی ندارید، باید بگوییم این منو از دو بخش Database و Tutorials تشکیل شده است. Database تمامی اطلاعات مربوط به دشمنان‌، لوکیشن‌ها و قبیله‌هایی که کاربر با آن‌ها ملاقات داشته یا به آن‌جا رفته را شامل می‌شود. Tutorials هم تمامی آموزش‌هایی که به کاربر داده شده را در بر می‌گیرد. به هر حال، این بازی جزپیات مختلفی داشته و به خاطر سپردن همه‌ی آن‌ها برای برخی از افراد امکان‌پذیر نیست. در نتیجه، افرادی که از حافظه‌ی خوبی برخوردار نیستند می‌توانند به این بخش مراجعه کرده و نکته‌ی مورد نظر را پیدا کنند.

Assassin’s Creed Valhalla یک بازی نقش‌آفرینی بوده و از ماموریت‌های اصلی و فرعی زیادی تشکیل شده است. با این حال، افرادی که به دنبال محتوای بیشتری هستند، می‌توانند خود را برای The Legend of Beowulf آماده کنند که از روز عرضه در دسترس خواهد بود. کاربر در جریان این ماموریت باید پیرامون موجود بسیار خطرناکی که به اهالی روستا حمله می‌کند اطلاعات جمع‌آوری کرده و آن را بیابد. این دسته از افراد همچنین می‌توانند منتظر بسته‌های الحاقی Wraith of the Druids و The Siege of Paris باشند که در بهار و تابستان سال آینده‌ی میلادی عرضه می‌شوند.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین نسخه‌ی اساسینز کرید در تاریخ ۲۰ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 هم دو روز بعد در دسترس قرار خواهند گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا