منتظر کراس‌ اور دو بازی Destiny 2 و Assassin’s Creed Valhalla باشید

لوازم تزئینی

کراس‌ اور Destiny 2 و Assassin’s Creed Valhalla

شرکت یوبیسافت به تازگی از برگزاری رویداد کراس اور دو بازی Assassin’s Creed Valhalla و Destiny 2 طی روزهای آتی رونمایی کرد.

بازی اساسین کرید والهالا از زمان عرضه تا به امروز همواره بسته‌های الحاقی و محتوای جدیدی دریافت کرده است. اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که آخرین دی‌ال‌سی بازی با نام The Last Chapter به‌زودی از راه می‌رسد تا داستان جذاب ایوور و اودین را خاتمه دهد.

در همین حین، ساعاتی پیش شرکت یوبیسافت در پیامی رسما اعلام کرد که از روز ششم دسامبر (۱۵ آذر ماه)، رویداد کراس اور دو بازی Assassin’s Creed Valhalla و Destiny 2 برگزار می‌شود که در جریان آن، یک سری آیتم‌های تزئینی از هر دو بازی به یکدیگر راه می‌یابند.

به بیان دقیق‌تر، گفته شده که کاربران اساسین کرید والهالا در جریان این کراس اور می‌توانند بسته Character را خریداری کنند. این بسته با اقتباس از بازی دستینی ۲ ساخته شده که شامل زره‌ها، شمشیرها، یک پوسته مرکب و یک پوسته‌ Scout می‌شود. به علاوه، یک بسته سلاح که بر اساس کلاس فرعی بازی مزبور ساخته شده، تقدیم بازیکنان خواهد شد. دقت داشته باشید که شرکت ناشر هنوز قیمت این بسته را مشخص نکرده است.

در طرف مقابل، بازیکنان Destiny 2 نیز میزبان محتوایی از اساسین کرید والهالا هستند. در واقع، کاربران با مراجعه به فروشگاه درون بازی می‌توانند یک کشتی با تم اساسین کرید را در کنار مجموعه‌ای از زره‌ها، Sparrow و Ghost و همچنین یک سری لوازم تزئینی جدید خریداری کنند. گفتنی است که این کراس اور همزمان با شروع فصل ۱۹ بازی دستینی ۲ آغاز خواهد شد.

همان‌طور که اشاره کردم، آخرین آپدیت و بسته الحاقی بازی اساسین کرید والهالا به‌زودی در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. در حالی که این دی‌ال‌سی محتوای داستانی جدیدی را به بازی اضافه می‌کند، یک کراس اور جدید نیز با بازی مورد انتظار اساسین کرید میریج برگزار خواهد شد؛ رویدادی که در آن شخصیت روشن برای تحقق درباره یک اتفاق مهم پا به دنیای والهالا می‌گذارد.

لازم به ذکر است که هر دو بازی دستینی ۲ و اساسین کرید والهالا در حال حاضر روی تمام کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. گفتنی است که بازی اساسین کرید والهالا در سرویس اشتراکی یوبیسافت پلاس و پلی استیشن پلاس نیز حضور دارد که بدین ترتیب مشترکین به رایگان قادر به تجربه آن هستند. هرچند که این عنوان در تاریخ ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر ماه) سرویس پلی استیشن پلاس را ترک می‌کند.

در صورتی که اطلاعات چندانی درباره بازی ندارید و یا در خرید آن مردد هستید، پیشنهاد می‌کنم که نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed Valhalla را مطالعه کنید. این بازی توانست نمره ۷ از ۱۰ را در رسانه سرگرمی به خود اختصاص دهد که خلاصه و جمع‌بندی بررسی به شرح زیر است:

اساسین کرید والهالا فقط روی کاغذ یک بازی اساسین کرید محسوب می‌شود و یوبیسافت با سواستفاده از محبوبیت هیدن بلید، در القای حس قدیمی این مجموعه به طرفداران شکست می‌خورد. این عنوان در بهترین حالت یک بازی تاریخی خوب به شمار می‌رود، نه یک بازی اساسین کرید خوب!

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با برگزاری کراس اور بازی Assassin’s Creed Valhalla و Destiny 2 چیست؟ به نظر شما، رویداد کراس اور بعدی این مجموعه پرطرفدار با کدام بازی خواهد بود؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا