بازی Assassin’s Creed Valhalla به استیم می‌آید

بازگشت یوبیسافت به استیم

انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla در استیم

با استناد بر بیانیه اخیر شرکت یوبیسافت، بازی پرطرفدار Assassin’s Creed Valhalla طی هفته‌های آینده در شبکه استیم عرضه خواهد شد.

بازی اساسین کرید والهالا که به عنوان جدیدترین اثر مجموعه به شمار می‌رود، برای نخستین بار در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی روانه بازار شد. در پی همکاری یوبیسافت با فروشگاه اپیک گیمز، نسخه رایانه شخصی این عنوان به طور انحصاری در فروشگاه مزبور عرضه شد و کاربران شبکه پرمخاطب استیم از خرید و تجربه بازی محروم بودند.

حال که چیزی در حدود دو سال از عرضه بازی گذشته و به‌زودی نیز میزبان بازی بعدی اساسین کرید تحت عنوان میریج خواهیم بود، گویا دوره عرضه انحصاری بازی در اپیک گیمز استور به اتمام رسیده و این عنوان در روز سه‌شنبه، ششم دسامبر (۱۵ آذر ماه) به شبکه استیم می‌آید. البته اساسین کرید والهالا تنها اثری نیست که در روزهای آینده در استیم عرضه می‌شود و در کنار آن، دو بازی Roller Champions و Anno 1800 نیز در اختیار کاربران استیم قرار خواهند گرفت.

شرکت یوبیسافت در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما همواره در حال بررسی گزینه‌های خود برای ارائه بازی‌های یوبیسافت به بازیکنان در پلتفرم‌های مختلف هستیم. در همین حین، قصد داریم تا اکوسیستم ثابت را از طریق یوبیسافت کانکت نیز حفظ کنیم. بازی اساسین کرید والهالا به همراه Roller Champions و Anno 1800 در شبکه استیم نیز منتشر خواهند شد.

گفتنی است که همزمان با عرضه اساسین کرید والهالا در استیم، آخرین بسته الحاقی و به‌روزرسان بازی با نام The Final Chapter نیز منتشر خواهد شد. این بسته الحاقی داستان ایور را به پایان می‌رساند. از طرفی، گزارش‌ها نشان می‌دهد که یوبیسافت در کنار عرضه این دی‌ال‌سی، قصد برگزاری یک کراس اور میان دو بازی میریج و والهالا را دارد؛ به طوری که ظاهرا شخصیت روشن، یکی از کاراکترهای بازی اساسین کرید میریج، برای تحقق درباره یک اتفاق مهم پا به دنیای والهالا می‌گذارد.

لازم به ذکر است که اساسین کرید والهالا در حال حاضر روی تمام کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین پلتفرم گوگل استادیا و رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.  گفتنی است که بازی در سرویس اشتراکی یوبیسافت پلاس و پلی استیشن پلاس نیز حضور دارد که بدین ترتیب مشترکین به رایگان قادر به تجربه بازی هستند.

البته، بهتر است بدانید که مدتی پیش فروشگاه رسمی ایکس باکس برای کشور لهستان تگ گیم پس را به بازی مزبور اضافه کرد و به همین خاطر، گروهی از کاربران بر این باور هستند که این عنوان طی روزهای آینده (احتمالا در نیمه دوم ماه دسامبر) به سرویس اشتراکی گیم پس ملحق خواهد شد. هرچند که این موضوع از سوی منابع رسمی تایید یا تکذیب نشده است.

در صورتی که اطلاعات چندانی درباره بازی ندارید و یا در خرید آن مردد هستید، پیشنهاد می‌کنم که نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed Valhalla را مطالعه کنید. این بازی توانست نمره ۷ از ۱۰ را در رسانه سرگرمی به خود اختصاص دهد که خلاصه و جمع‌بندی بررسی به شرح زیر است:

اساسین کرید والهالا فقط روی کاغذ یک بازی اساسین کرید محسوب می‌شود و یوبیسافت با سواستفاده از محبوبیت هیدن بلید، در القای حس قدیمی این مجموعه به طرفداران شکست می‌خورد. این عنوان در بهترین حالت یک بازی تاریخی خوب به شمار می‌رود، نه یک بازی اساسین کرید خوب!

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla در شبکه پرمخاطب استیم چیست؟ به نظر شما، عرضه انحصاری بازی‌های کامپیوتر در اپیک گیمز تا چه میزان در موفقیت این فروشگاه تاثیرگذار هستند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا