منتظر کراس اور بازی Assassin’s Creed Mirage و Valhalla باشید!

روشن به والهالا می‌آید

کراس اور بازی Assassin's Creed Mirage

شواهد امر گویای این موضوع است که در ماه‌های آینده شاهد برگزاری کراس اور بازی Assassin’s Creed Mirage و Assassin’s Creed Valhalla خواهیم بود.

شرکت فرانسوی یوبیسافت از زمان انتشار بازی اساسین کرید والهالا در سال ۲۰۲۰ میلادی تا به امروز، همواره با عرضه بسته‌های الحاقی متنوع، محتوای جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که آخرین دی‌ال‌سی بازی با نام The Last Chapter به‌زودی از راه خواهد رسید تا داستان جذاب ایوور و اودین را خاتمه دهد.

در همین راستا، چند وقت پیش بود که کمپانی یوبیسافت در جریان مراسم Ubisoft Forward از چندین بازی جدید سری اساسین کرید رونمایی کرد. یکی از برجسته‌ترین این آثار، اساسین کرید میریج نام دارد که داستان آن در شهر بغداد و در اواسط قرن نهم میلادی روایت می‌شود؛ جایی که شما بیش از همیشه با شخصیت بسیم ابن اسحاق، کاراکتر کلیدی اساسین کرید والهالا، و چگونگی حضور او در فرقه مخفیان آشنا می‌شوید. از طرفی، در طول این ماجراجویی، فردی به نام روشن (Roshan) که اصالتا ایرانی است، بسیم را همراهی می‌کند.

با توجه به ارتباط داستان دو بازی مزبور، به نظر می‌رسد که شرکت یوبیسافت به دنبال برگزاری یک رویداد کراس اور در بازی والهالا است. به بیان دقیق‌تر، ساعاتی پیش کانال AndyReloads در شبکه یوتیوب، یکی از دیتاماینرهای مجموعه اساسین کرید، با انتشار ویدیویی اعلام کرد که با عرضه بسته الحاقی The Last Chapter، شاهد کراس اور دو بازی میریج و والهالا خواهیم بود.

در حالی که محتوای این ویدیو جزئیات مهمی از روند داستانی بازی را برای گیمرها اسپویل می‌کند، اما نکته قابل توجه این است که ظاهرا در این رویداد شخصیت روشن به بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌آید. طبق گزارش‌ها، او در این برهه نزدیک به ۷۰ تا ۸۰ سال سن دارد که برای تحقق درباره یک اتفاق مهم پا به دنیای والهالا می‌گذارد.

تحقق این گفته‌ها چندان دور از انتظار نیست؛ چرا که ممکن است یوبیسافت ضمن خداحافظی با بازی موفق والهالا، روند بازاریابی و تبلیغات بازی جدید اساسین کرید میریج را آغاز کند. هرچند، باید دقت داشته باشید که تیم سازنده تا به این لحظه واکنشی از خود در قبال ادعاهای فوق نشان نداده و هیچ کدام یک از منابع رسمی نیز صحت این گفته‌ها را تایید یا تکذیب نکرده است. بر این اساس، هنوز نمی‌توان با قاطعیت درباره برگزاری کراس اور میان دو بازی اساسین کرید میریج و والهالا اظهار نظر کرد و طبق معمول، باید منتظر انتشار خبرهای موثق از سوی فرانسوی‌ها بمانیم.

بازی مورد انتظار اساسین کرید میریج برای عرضه در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ میلادی برنامه‌ریزی شده است. این عنوان قرار است با قیمت ۵۰ دلار برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، آمازون لونا و کامپیوتر منتشر شود.

لازم به ذکر است که اساسین کرید والهالا در حال حاضر روی تمام کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین پلتفرم گوگل استادیا و رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.  گفتنی است که بازی در سرویس اشتراکی یوبیسافت پلاس و پلی استیشن پلاس نیز حضور دارد که بدین ترتیب مشترکین به رایگان قادر به تجربه بازی هستند.

در صورتی که اطلاعات چندانی درباره بازی ندارید و یا در خرید آن مردد هستید، پیشنهاد می‌کنم که نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed Valhalla را مطالعه کنید. این بازی توانست نمره ۷ از ۱۰ را در رسانه سرگرمی به خود اختصاص دهد که خلاصه و جمع‌بندی بررسی به شرح زیر است:

اساسین کرید والهالا فقط روی کاغذ یک بازی اساسین کرید محسوب می‌شود و یوبیسافت با سواستفاده از محبوبیت هیدن بلید، در القای حس قدیمی این مجموعه به طرفداران شکست می‌خورد. این عنوان در بهترین حالت یک بازی تاریخی خوب به شمار می‌رود، نه یک بازی اساسین کرید خوب!

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با احتمال برگزاری کراس اور Assassin’s Creed Mirage و Assassin’s Creed Valhalla چیست؟ به نظر شما، آیا برگزاری این کراس اور در فروش بازی بعدی سری اساسین کرید تاثیرگذار خواهد بود؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا