برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آپدیت بازی Assassin’s Creed Syndicate نسخه PS5 این بازی را نجات می‌دهد!

بالاخره می‌توانید آن را روی PS5 به خوبی تجربه کنید

آپدیت بازی Assassin’s Creed Syndicate نسخه PS5 این بازی را نجات می‌دهد! ۰ ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
آپدیت بازی Assassin’s Creed Syndicate

یوبیسافت قرار است آپدیت بازی Assassin’s Creed Syndicate را پس از ۷ سال منتشر کند تا بالاخره مشکلات اجرای آن روی PS5 حل شود.

کمپانی یوبیسافت قرار است که امروز آپدیت بازی Assassin’s Creed Syndicate را منتشر کند. از عرضه آخرین آپدیت این بازی ۷ سال می‌گذرد و چنین بازه زمانی برای انتشار آپدیت جدید برای یک بازی سینگل پلیر نسبتا عجیب به نظر می‌آید. فرنچایز اسسینز کرید یکی از محبوب‌ترین فرنچایز‌ها در صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود و بازی Assassin’s Creed Syndicate با وجود این که جزو بهترین نسخه‌های این سری نیست، ولی بسیاری‌ها دوست دارند که آن را روی کنسول‌های جدید تجربه کنند.

بازی Assassin’s Creed Syndicate در سال ۲۰۱۵ میلادی و پس از عرضه بازی Assassin’s Creed Unity در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. کار یوبیسافت با اتریو آدیتوره تمام شده بود و آنان در پی ایجاد تغییرانی در این فرنچایز بودند. البته که قهرمانان این ۲ نسخه نتوانستند پا جای پای اتزیو آدیتوره‌ی محبوب بگذارند و یوبیسافت در سال ۲۰۱۷ با انتشار بازی Assassin’s Creed Origins وارد فازی کاملا متفاوت با نسخه‌های قبلی سری شد.

با وجود این که Assassin’s Creed Syndicate نتوانست به موفقیت چندانی برسد، ولی یوبیسافت حالا و در سال ۲۰۲۳ میلادی می‌خواهد که این بازی برای بازیکنان بیشتری در دسترس قرار گیرد. یوبیسافت امروز آپدیت بازی Assassin’s Creed Syndicate را منتشر می‌کند تا مشکل نسخه PS4 بازی را روی کنسول PS5 حل کند و بالاخره این بازی روی این کنسول نسل نهمی قابل بازی شود.

آخرین آپدیت بازی حدود ۶ سال پیش با نام آپدیت ۱.۵۲ در سال ۲۰۱۷ و بیشتر به منظور اجرای بهتر روی کنسول PS4 Pro میلادی منتشر شد. آپدیت جدید نسخه 1.53 نام دارد و البته به نظر نمی‌رسد که یوبیسافت بخواد چیز خاصی را به جز قابلیت اجرا روی PS5، در این آپدیت بگنجاند. سال‌های نسبتا زیادی از عرضه این بازی می‌گذرد و احتمالا هم یوبیسافت به همین دلیل عرضه این آپدیت را به تاخیر انداخته بود. بازی Assassin’s Creed Syndicate به شکل رسمی روی PS4، Xbox One و PC منتشر شد.

نظر شما در مورد آپدیت بازی Assassin’s Creed Syndicate چیست؟ آیا دوست دارید که باری دیگر آن را روی کنسول نسل نهمی تجربه کنید؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments