تماشا کنید: گیم پلی Assassin’s Creed Red در آنریل انجین

خلق دوباره زیبایی!

تماشا کنید: گیم پلی Assassin’s Creed Red در آنریل انجین نریمان هروی ۰ ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی

یک طرفدار خوش ذوق سری، ویدیویی از گیم پلی Assassin’s Creed Codename Red که خودش در آنریل انجین طراحی کرده را به اشتراک گذاشته است.

بازی Assassin’s Creed Codename Red طرفداران این سری مخفی‌کاری اکشن/نقش‌آفرینی را به ژاپن دوره فئودال می‌برد. شخصی با نام کاربری TeaserPlay با استفاده از موتور بازی‌سازی آنریل تلاش کرده تا گیم پلی Assassin’s Creed Codename Red را طراحی کند. طرفداران سری اسسینز کرید سال‌ها بود که دوست داشتند این بازی را در ژاپن فئودال ببینند و حالا هم رویای آنان به حقیقت پیوسته است.

در رویداد یوبیسافت فوروارد اخیر، کمپانی توجه زیادی به فرنچایز اسسینز کرید داشت. از طرفی بازی Assassin’s Creed Mirage به شکل رسمی معرفی شد، سپس جزئیاتی در مورد پروژه Assassin’s Creed Infinity اعلام شد و همچنین نگاهی کوتاه به بازی Assassin’s Creed Codename Red داشتیم. این بازی با تیزری کوتاه معرفی شد و با وجود کوتاه بودنش دید خوبی به بسیاری از طرفداران از این نسخه داد.

فعلا یوبیسافت مشغول تبلیغ برای بازی Assassin’s Creed Mirage است و این بازی در تاریخی نامعلوم از سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر خواهد شد و خب احتمالا تا انتشار این بازی هم قرار نیست چیز خاصی از بازی Assassin’s Creed Red مشاهده کنیم. یک کانال یوتوب به اسم TeaserPlay کار جالبی انجام داده و با استفاده از موتور آنریل ویدئویی از گیم پلی Assassin’s Creed Codename Red را طراحی کرده است.

البته که این بار اولین مرتبه‌ای نیست که TeaserPlay یک ویدئو در مورد یک اسسینز کرید واقع در ژاپن فئودال ساخته است. این کانال چند ماه پیش یک ویدیو در مورد Assassin’s Creed Infinity (که در آن زمان اطلاعاتی از آن منتشر نشده بود) ساخته بود و این ویدیو ستینگ ژاپن فئودال را داشت. این ویدیو حسابی مورد توجه قرار گرفت و بیش از ۲ میلیون بازدید و هزاران کامنت مثبت دریافت کرد.

با معرفی بازی Assassin’s Creed Red بسیاری از طرفداران قدیمی و پر و پا قرص فرنچایز به آرزوی خود می‌رسند و همچنین سال آینده نیز این طرفداران می‌توانند نسخه Mirage را تجربه کنند. بازی Assassin’s Creed Codename Red فعلا در دست ساخت است و تاریخی برای انتشار آن اعلام نشده.

نظر شما در مورد گیم پلی Assassin’s Creed Red چیست؟ آیا شما هم منتظر یک اسسینز کرید در ژاپن فئودال بودید؟ شما دوست دارید مقصد آینده این سری کدام کشور و در کدام دوره تاریخی باشد؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا