برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

منتظر عرضه Assassin’s Creed Shadows در استیم نباشید

در انحصار یوبیسافت

منتظر عرضه Assassin’s Creed Shadows در استیم نباشید ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

شواهد امر گویای این موضوع است که یوبیسافت بازی Assassin’s Creed Shadows را در شبکه استیم منتشر نمی‌کند.

بعد از مدت‌ها صبر و انتظار، در نهایت دو روز پیش بود که یوبیسافت سکوت خود در خصوص بازی جدید سری اساسینز کرید را شکست و ضمن تعیین تاریخ پخش اولین تریلر معرفی، نام بازی را نیز مشخص کرد. بدین ترتیب، این پروژه که پیش‌تر با نام رمزی Red شناخته می‌شد، اکنون Shadows نام دارد.

در همین حین که تنها چند ساعت به پخش ویدیوی معرفی بازی زمان باقی مانده، لیکن جزئیات مختلفی از بازی توسط منابع مختلف و غیر رسمی منتشر می‌شوند که در تازه‌ترین این‌ها، ساعاتی پیش یکی از افشاگرهای معروف به نام HazzadorGaming در پیامی خاطرنشان کرد که طبق شنیده‌ها، بازی جدید اساسینز کرید در استیم منتشر نخواهد شد.

در حالی که این موضوع به طور رسمی توسط یوبیسافت تایید نشده، اما تحقق آن چندان هم دور از انتظار نیست؛ به طوری که این شرکت فرانسوی چند وقتی است که نسخه کامپیوتر بازی‌های خود را در لانچر اختصاصی خود یعنی یوبیسافت کانکت و فروشگاه اپیک گیمز منتشر می‌کند.

برای مثال، بازی جدید این کمپانی به نام Star Wars Outlaws نیز در استیم منتشر نمی‌شود و چه بسا با گذشت حدود یک سال از عرضه بازی اساسینز کرید میراژ، این عنوان همچنان در استیم عرضه نشده است. بدین ترتیب، به نظر می‌رسد یوبیسافت به کلی همکاری خود با این شبکه پرمخاطب را قطع کرده است.

لازم به ذکر است که تریلر معرفی Assassin’s Creed Shadows ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز، ۲۶ اردیبهشت ماه به وقت ایران از طریق شبکه یوتیوب پخش خواهد شد که البته می‌توانید این ویدیو را در رسانه سرگرمی نیز تماشا کنید. انتظار می‌رود این تریلر در کنار نمایش گیم‌پلی، جزئیاتی از داستان و شخصیت‌های بازی ارائه دهد و چه بسا احتمالا تاریخ انتشار دقیق آن نیز مشخص خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments